مهاجم سابق باشگاه‌های بارسلونا، رئال مادرید و اینترمیلان معتقد است حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ یک فرصت استثنایی برای فوتبال دوستان جهان و تماشاگران این مسابقات خواهد بود.

مهاجم سابق باشگاه‌های بارسلونا، رئال مادرید و اینترمیلان معتقد است حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ یک فرصت استثنایی برای فوتبال دوستان جهان و تماشاگران این مسابقات خواهد بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساموئل اتوئو سفیر کامرونی کمیته پروژه‌های جام جهانی قطر در این خصوص گفت: جام جهانی ۲۰۲۲ یک فرصت بی‌نظیر برای تماشاگران و میهمانان و همچنین فوتبال‌دوستان جهان خواهد بود. همه چیز برای حضور میهمانان از سراسر جهان در اینجا آماده است. تماشاگران حاضر در بازی‌ها تجربه متفاوتی را پیش روی خودشان می‌بینند و می‌توانند شاهد یکی از بهترین دوره‌های جام‌های جهانی باشند که برای اولین بار در خاورمیانه برگزار می‌شود.

اتوئو همچنین در خصوص ورزشگاه‌های جام جهانی ۲۰۲۲ گفت: از نظر من تجربه بازی کردن در این استادیوم‌ها همچنین تمرین در این کمپ‌هایی که آماده شده بی‌سابقه و فوق‌العاده است. این تجربه برای بازیکنان و اعضای تیم‌های حاضر در جام جهانی قطر مثل پاداشی است به تلاشی که برای رسیدن به این مسابقات انجام داده‌اند. آنها این تجربه فوق‌العاده را فراموش نخواهند کرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.