مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید گرفتن صدر جدول رده‌بندی لالیگا از رئال مادرید تقریباً غیرممکن است.

مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید گرفتن صدر جدول رده‌بندی لالیگا از رئال مادرید تقریباً غیرممکن است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس سوارس معتقد است برای بارسلونا تقریباً غیرممکن است که این فصل قهرمان لالیگا شود چرا که رئال‌مادرید در حال حاضر با چهار امتیاز برتری نسبت به کاتالان‌ها در صدر جدول رده‌بندی لالیگا قرار دارد و از دو بازی باقیمانده‌اش تنها به دو امتیاز دیگر برای قهرمانی نیاز دارد. کهکشانی‌ها در دو بازی پایانی‌شان به ترتیب به مصاف ویارئال پنجم جدولی و لگانس هجدهم جدولی می‌روند، این در حالی است که بارسلونا به ترتیب باید با اوساسونا و آلاوس، تیم‌های یازدهم و هفدهم جدول دیدار کند.

بارسلونا در زمانی که لالیگا از سرگرفته شد، با دو امتیاز برتری نسبت به رئال مادرید در صدر جدول رده‌بندی لالیگا جای داشت، اما سه تساوی مقابل تیم‌های سویا، سلتاویگو و اتلتیکومادرید در بازه ۱۱ روزه از ماه ژوئن سبب شد تا رویای قهرمانی کاتالان‌ها بر باد برود، این در حالی است که شاگردان زین‌الدین زیدان از زمان از سرگیری لالیگا هر ۹ بازی خود را با برد پشت‌سر گذاشته‌اند.

سوارس ۳۳ ساله در گفت‌وگو با نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا گفت: صادقانه باید گفت که قهرمانی ما در لالیگا تقریباً غیرممکن است. واضح است که تقابل با سویا کار را برای شما خیلی دشوار می‌کند. ما در آن بازی موقعیت‌هایی برای پیش افتادن در نتیجه داشتیم، اما از آنها استفاده نکردیم. سپس بازی با سلتاویگو مهم و کلیدی بود که ما در آن بازی هم فرصت فوق‌العاده خود را از دست دادیم.

وی افزود: اگر ما سلتاویگو را شکست می‌دادیم، می‌توانستیم با روحیه بهتری به مصاف اتلتیکومادرید برویم. ما ضربه اصلی را در بازی با سلتاویگو با گلی که یاگو آسپاس در دقایق پایانی بازی به ثمر رساند، خوردیم. حالا باید به بهترین شکل ممکن لیگ را به پایان ببریم و خودمان را آماده بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا کنیم.

مهاجم اروگوئه‌ای آبی‌واناری‌ها همچنین به نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا گفت: در لالیگا شما باید خودمنتقد باشید. ما خودمان اجازه دادیم قهرمانی از دست‌مان برود. ما می‌دانستیم که همه چیز به خودمان بستگی دارد و حالا نباید دنبال بهانه‌گیری باشیم. حالا باید به افتخار بارسلونا دو بازی باقیمانده‌مان را ببریم و سپس روی تنها جامی که می‌توانیم آن را فتح کنیم یعنی لیگ قهرمانان، تمرکز کنیم.

سوارس در پایان خاطرنشان کرد: اگر همه ما در آن سطح واقعی خودمان که به همان دلیل در این باشگاه هستیم، بازی کنیم، می‌توانیم هر تیمی را شکست دهیم. ناکامی در هر بازی می‌تواند برای‌مان گران تمام شود. به همین دلیل باید هوشیار باشیم و نیاز به تک‌تک بازیکنان‌مان برای فتح لیگ قهرمانان داریم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.