ترکیب تیم فوتبال استقلال همانند دیدارهای گذشته به دلیل مصدومیت و غیبت چند بازیکن برای دیدار با صنعت نفت آبادان دچار تغییراتی خواهد شد.

ترکیب تیم فوتبال استقلال همانند دیدارهای گذشته به دلیل مصدومیت و غیبت چند بازیکن برای دیدار با صنعت نفت آبادان دچار تغییراتی خواهد شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال روز جمعه در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال، در آبادان به مصاف صنعت نفت می‌رود و مانند دیدارهای گذشته، چند بازیکن امکان همراهی این تیم را نخواهند داشت.

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال از زمانی که هدایت این تیم را برعهده گرفت، هیچ دیداری به طور کامل بازیکنانش را در اختیار نداشت. تنها در یک دیدار و آن هم بازی با الریان قطر و با غیبت تنها فرشید اسماعیلی، همه بازیکنانش را در اختیار داشت.

برای بازی روز جمعه، تکلیف بازیکنانی که تست کرونای‌شان مثبت بوده، مشخص نیست و به احتمال زیاد نفراتی چون وریا غفوری، هروویه میلیچ، امیرحسین کارگر، فرشید باقری، سیاوش یزدانی و عارف غلامی غایب خواهند بود. ارسلان مطهری، مهاجم استقلال به تازگی مصدومیتش برطرف شده و هنوز آماده نشده است. مسعود ریگی، هافبک آبی‌پوشان نیز برای این دیدار محروم است.

با این شرایط، در صورتی که سیستم استقلال مانند بازی نیمه دوم مقابل تراکتور تبریز، ۳-۳-۴ باشد، روزبه چشمی و محمد دانشگر در قلب خط دفاعی و علی دشتی و میلاد زکی‌پور در دفاع راست و چپ قرار می‌گیرند. آرش رضاوند گزینه اول برای جانشینی ریگی است تا در کنار علی کریمی، فرشید اسماعیلی در خط هافبک به میدان برود. اگر سیستم استقلال ۲-۵-۳ باشد، شاهین طاهرخانی گزینه اصلی برای جانشینی عارف غلامی خواهد بود.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.