علی قلی‌زاده معتقد است که تیم‌های بلژیکی روی جنبه‌های فیزیکی بازیکنان بیشتر تکیه می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فوت نیوز بلژیک، یکی از دلایل فصل درخشان تیم شارلوا در ژوپیلر لیگ بلژیک به خاطر نمایش‌های عالی علی قلی‌زاده است. هر چند آمار گلزنی او مثل کاوه رضایی، دیگر بازیکن ایرانی شارلوا نیست اما فصل جاری برای او عالی پیش می‌رود.

علی قلی‌زاده که از سال ۲۰۱۸ میلادی در شارلوا حضور دارد، درباره تفاوت‌های کاری فیلیپ مازو و کریم بالحسین، سرمربیان پیشین و کنونی این تیم گفت: هر مربی‌ای ویژگی‌های خاص خودش را دارد و می‌توانم بگویم که فیلیپ مازو روی تمرین‌های فیزیکی تکیه می‌کرد. این را هم باید تاکید کنم که برخلاف تصورم در ایران متوجه شدم که لیگ بلژیک بیشتر جنبه فیزیکی دارد. بنابراین باید خودم را با شرایط جدید وفق می‌دادم. در این فصل احساس می‌کنم از نظر فیزیکی ۴۰،۵۰ درصد شرایط بهتری دارم.

ملی‌پوش ایرانی تیم شارلوا در ادامه با اشاره به برخوردار بودن از شرایط عالی روحی‌ و روانی در فصل جاری ژوپیلر لیگ بلژیک خاطرنشان کرد: تاکتیک‌های تیم شارلوا در فصل جاری با فصل گذشته متفاوت است. این روشن‌ترین تغییر تیم شارلوا در ۲ فصل اخیر است و من هم از نظر فیزیکی شرایط بسیار خوبی پیدا کرده‌ام، البته نقش من در تیم شارلوا خیلی تغییر نکرده است.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.