هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال امروز (چهارشنبه) در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود و نیم‌فصل نخست این مسابقات به پایان خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ایستگاه پایانی نیم‌فصل نخست مسابقات لیگ برتر فوتسال، امروز (چهارشنبه) در حالی برگزار می‌شود که در حساس‌ترین بازی نیم‌فصل، تیم‌های مس سونگون ورزقان و گیتی‌پسند اصفهان، فینالیست‌های فصل گذشته لیگ برتر در تبریز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مسی‌ها که با چهار بازی عقب افتاده نسبت به گیتی‌پسندِ صدرنشین در رده ششم جدول قرار دارند، در صورت برتری در تمام دیدارهای عقب افتاده خود می‌توانند جایگاه گیتی‌پسندی‌ها را در صدر جدول از آن خود کنند. جدال مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر در حالی برگزار می‌شود که ترکیب دو تیم سرشار از بازیکنانی ملی‌پوشی است که سابقه پوشیدن پیراهن تیم مقابل را دارند. حمید احمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، مسلم اولادقباد، محمد شجری و مهدی جاوید تنها بخشی از این بازیکنان سرشناس هستند که نبرد آن‌ها در داخل زمین بر جذابیت‌های بازی خواهد افزود.

علاوه بر بازیکنان، علیرضا افضل سرمربی کنونی مس سونگون و حمید بی‌غم، سرمربی گیتی‌پسندی‌ها نیز سابقه نشستن روی نیمکت تیم حریف را دارند و کاملاً با تیم مقابل آشنا هستند. اصفهانی‌ها که فصل گذشته و در دیدار نهایی لیگ، جام قهرمانی را در اصفهان به مس سونگون واگذار کردند، در این بازی برای گرفتن انتقام به تبریز سفر خواهند کرد.

در دیگر دیدارهای حساس هفته سیزدهم نیز تیم شگفتی‌ساز سن‌ایچ ساوه که با ۲۳ امتیاز و فقط به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به گیتی‌پسند در رده دوم قرار دارد، به مصاف ستارگان ورامین خواهد رفت. ساوه‌ای‌ها در صورت ناکامی گیتی‌پسند در تبریز، می‌توانند حداقل به طور موقت دوباره به صدر جدول بازگردند و منتظر نتایج مس سونگون در دیدارهای عقب افتاده باشند.

برنامه کامل دیدارهای هفته سیزدهم و پایانی نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۷ شهریور ماه ۹۸

* شهروند ساری - سوهان محمدسیمای قم داوران: عبدالرحیم محمدی، میلاد حمزه، مرتضی شعبانی و محمد تیموری

* سن‌ایچ ساوه - ستارگان ورامین داوران: مجید فراهانی، محمدمهدی حقوقی، حمیدرضا طیب طاهری و وحید سکوتی

* آذرخش بندرعباس - مقاومت شهرداری البرز داوران: محمودرضا نصیرلو، امیرمختار رودساز، منصور قربانی و حسین وحدتی

* فرش‌آرای مشهد - اهورای بهبهان داوران: فرزین صالح، محمد شرونی، حسین توانا کرمانی و ولی‌الله رضایی

* شرکت ملی حفاری - لبنیات ارژن شیراز داوران: علیرضا رمضانی، مهدی کرد، محمدعلی سیاحی و مهدی صفایی

* مس سونگون ورزقان - گیتی‌پسند اصفهان داوران: ابراهیم مهرابی افشار، حسین امیری، محمد داودپور و کمال بایزیدی

* هایپرشهر شاهین شهر - شاهین کرمانشاه داوران: انور ابراهیم‌پور، علی اسماعیل سزاری، محمد بیاتی و مصطفی زینی

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.