سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد دلیل اینکه چرا ستاره فرانسوی خط میانی تیمش را در شب پیروزی مقابل نیوکاسل نیمکت‌نشین کرد، توضیح داد.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد دلیل اینکه چرا ستاره فرانسوی خط میانی تیمش را در شب پیروزی مقابل نیوکاسل نیمکت‌نشین کرد، توضیح داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر برای بازی شب گذشته (شنبه) تیمش مقابل نیوکاسل تصمیم غیرمنتظره‌ای اتخاذ کرد و پل پوگبا، بازیکنی که در سه بازی قبلی منچستریونایتد در ترکیب اصلی قرار داشت، نیمکت‌نشین کرد. این تصمیم سولسشایر در حالی اتخاذ شد که پوگبا در بازی قبلی تیم ملی فرانسه مقابل کرواسی هم تنها در ۱۵ دقیقه پایانی به میدان رفته بود. سولسشاسر اما با بیان دلیل نیمکت‌نشینی پوگبایی که در دقیقه ۶۹ به میدان رفت، کنجکاوی خبرنگاران را درباره دلیل قرار نگرفتن هافبک فرانسوی در ترکیب اصلی شیاطین سرخ برطرف کرد.

سولسشایر به شبکه اسکای اسپورتس گفت: پل این اواخر از ناحیه پایین کمر دچار مصدومیت شده که این مشکل در اردوی تیم ملی فرانسه رخ داده است. به همین دلیل درست نبود که او را در ترکیب اصلی قرار دهم. ما کلی بازی مهم دیگر پیش رو داریم. همه بازیکنانی که در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند باید بهترین عملکردشان را در زمین بازی ارائه کنند. من هم از عملکرد پوگبا راضی‌ هستم.

سرمربی نروژی من‌یونایتد درباره روند بازی مقابل نیوکاسل هم گفت: نتیجه فوق‌العاده‌ای کسب کردیم و با بازگشت به بازی (پس از دریافت گل نخست در دقیقه دوم مسابقه) تحت فرماندهی کاپیتان انگیزه‌‌بخش‌مان، شخصیت فوق‌العاده‌ تیم خود را هم به نمایش گذاشتیم. بازیکنان ما به شیوه‌ای استثنایی با هم هماهنگ هستند و تعامل دارند. آنها هر هفته برای انجام بازی بعدی اشتیاق دارند. برای این بازی من به تعدادی از آنها استراحت دادم و اما سایر بازیکنانی که به میدان رفتند، هدف‌مان را محقق کردند. فصل از امروز دوباره برای ما آغاز شد. ما بازی خودمان را مطابق با سرعت مسابقه تنظیم کردیم.

با وجود انتقادات فراوانی که از عملکرد هری مگوایر مدافع میانی منچستریونایتد به خاطر شکست اخیر شیاطین سرخ وجود داشت، سولسشایر ترجیح داد که او را در ترکیب اصلی قرار دهد.

سولسشایر درباره این تصمیم خود هم گفت: هری در این بازی برای ما گل زد (گل نخست) و یک فرمانده مثال زدنی برای تیم بود. او شخصیت خوب خود را نشان داد و من هم برایش خوشحال هستم. او از آخرین بازی‌اش برای ما دو هفته سخت را سپری کرده بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

این خبر حدود ۱۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.