سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس ایران در میان برترین بازیکنان دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا جای گرفتند.

سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس ایران در میان برترین بازیکنان دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا جای گرفتند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، با پایان مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب قاره کهن و صعود پرسپولیس ایران و النصر عربستان به این مرحله، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از نگاه سایت تحلیلی «اوپتا»، بهترین بازیکنان دور یک‌چهارم نهایی رقابت‌ها را اعلام کرد.

مطابق اعلام AFC، سلطان الغنام از النصر با نمره ۷.۹، بهترین بازیکن هفته لقب گرفت و سیامک نعمتی با نمره ۷.۵، دقت پاس ۹۱ درصد، سه سانتر به محوطه جریمه پاختاکور و برتری در چهار دوئل، در جایگاه دوم ایستاد. پیتی مارتینس از النصر و کمال کامیابی‌نیا با نمره ۷.۴ به رتبه سوم رسیدند. کامیابی‌نیا ۷۵ پاس به هم‌تیمی‌های خود داد که ۹۶ درصد آن درست بود و در هفت دوئل از ۱۱ دوئل خود به برتری رسیده بود.

عواد الخمیس، عبدالله مادو و عبدالمجید صلهیم از النصر نمره ۷ و عیسی آل کثیر از پرسپولیس که هر دو گل این تیم را مقابل پاختاکور به ثمر رساند، نمره ۷ را کسب کردند و در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

سایت AFC همچنین از کاربرانش خواست تا بهترین بازیکن مرحله یک‌چهارم نهایی را انتخاب کنند که برای شرکت در این نظرسنجی، اینجا را کلیک کنید.

پرسپولیس و النصر از ساعت ۱۸:۱۵ روز شنبه (به وقت ایران) به مصاف هم می‌روند.

این خبر حدود ۲۱ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.