مهاجم ۳۱ ساله تیم فوتبال منچستریونایتد جزو اهداف نقل‌وانتقالاتی پاری‌سن‌ژرمن است.

مهاجم ۳۱ ساله تیم فوتبال منچستریونایتد جزو اهداف نقل‌وانتقالاتی پاری‌سن‌ژرمن است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری «فوت مرکاتو» فرانسه مدعی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نسبت به خدمت گرفتن اودیون ایگالو از منچستریونایتد علاقه‌مند است و به این منظور تماس‌های اولیه را با مدیر برنامه‌های این مهاجم نیجریه‌ای گرفته است.

ژان ویلی اِنگوما مدیر برنامه‌های ایگالو ضمن تأیید این خبر گفت که لئوناردو مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن در روزهای اخیر تماس‌هایی با آنها داشته است.

براساس این گزارش، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دنبال جانشینی مناسب برای ادینسون کاوانی اروگوئه‌ای است و ایگالو ۳۱ ساله را گزینه‌ای مناسب و در دسترس می‌ببینند.

اودیون ایگالو که در ژانویه ۲۰۲۰ با قرارداد قرضی شش ماهه از شانگهای شنهوای چین به منچستریونایتد پیوست، عملکردش در نیم‌فصل دوم به اندازه‌ای خوب بود که مدیران باشگاه منچستریونایتد را برای تمدید قراردادش تا ژانویه ۲۰۲۱ متقاعد کرد.

مهاجم پیشین تیم‌های اودینزه، گرانادا و واتفورد، از زمان پیوستشن به جمع شیاطین سرخ در ۱۸ بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم به میدان رفته که حاصل آن پنج گل زده و یک پاس‌گل بوده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.