با وجود توافق قبلی باشگاه‌های رئال مادرید و رئال سوسیه‌داد در مورد ادامه حضور قرضی بازیکن نروژی در آنوئتا او فصل آینده به مادرید برمی‌گردد.

با وجود توافق قبلی باشگاه‌های رئال مادرید و رئال سوسیه‌داد در مورد ادامه حضور قرضی بازیکن نروژی در آنوئتا او فصل آینده به مادرید برمی‌گردد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آ اس اسپانیا مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید در تصمیمی غیرمنتظره به باشگاه رئال سوسیه‌داد اعلام کرده است که باید مارتین ادگارد را به پایتخت اسپانیا برگرداند.

پیش از این مادریدی‌ها با سوسیه‌داد برای تمدید یک سال حضور قرضی بازیکن نروژی در ورزشگاه آنوئتا توافق کرده بودند و تیم باسکی هم آماده بردن اودگارد به اردوی پیش فصل خود شده بود اما اکنون به نظر می‌رسد که قهرمان لالیگا به درخواست زین‌الدین زیدان از توافق انجام داده پشیمان شده است چرا که سرمربی فرانسوی نمی‌‌خواهد این بازیکن را از دست بدهد.

سوسیه‌داد اودگارد را برای آغاز تمرینات پیش فصل این تیم که از سه روز دیگر آغاز می‌شود احضار کرده بود اما درست زیدان با بررسی عملکرد این بازیکن ۲۱ ساله تشخیص داده که ماندن بازگشت او به مادرید سود بیشتری به ماندنش در آنوئتا برای کسب تجربه در تیم تحت هدایت ایمانول آلگواسیل است.

رئال مادرید اودگارد را که در پست هافبک و بال بازی می‌کند، سال ۲۰۱۵ از تیم اشتروم‌گودست نروژ به خدمت گرفت و بلافاصله او را به تیم دوم خود رئال مادرید کاستیا فرستاد. اودگارد تنها ۲ بار موفق به بازی برای تیم اصلی باشگاه شد و از سال ۲۰۱۷ تا به امروز به ترتیب به تیم‌های هیرنوین و ویتسه هلند و پس از آن سوسیه‌داد قرض داده شده است. اودگارد در ۳۶ بازی‌اش در تمامی رقابت‌های فصل گذشته برای سوسیه‌داد ۷ گل زد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.