فدراسیون فوتبال مراکش در اقدامی تأمل برانگیز یکی از تیم‌های باشگاهی این کشور را با وجود وضعیت بحرانی‌اش مجبور به رفتن به زمین بازی کرده است.

فدراسیون فوتبال مراکش در اقدامی تأمل برانگیز یکی از تیم‌های باشگاهی این کشور را با وجود وضعیت بحرانی‌اش مجبور به رفتن به زمین بازی کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، اتحادیه مربیان حرفه‌ای فوتبال اسپانیا روز گذشته (یکشنبه) مطلع شد که خوان پدرو بنالی سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال اتحاد تانژه روز سه‌شنبه این هفته با وجود وضعیت بحرانی که به خاطر ابتلای تعدادی از اعضای تیمش به کرونا داشته، مجبور شده است که به میدان برود.

طبق آخرین گزارش‌ها تست کرونای ۲۶ تن از اعضای باشگاه اتحاد تانژه مثبت بوده که اتفاقاً سرمربی اسپانیایی این تیم هم جزو آنهاست که سلامت او نیز به طور جدی به خطر افتاده است.

بر اساس اعلام اتحادیه مربیان حرفه‌ای اسپانیا، بنالی ۵۱ ساله با وجود اعلام ابتلای خود و ۲۵ تن از اعضای این تیم به کرونا به فدراسیون فوتبال مراکش و درخواست از این سازمان برای مجبور نکردن او و شاگردانش برای انجام بازی بدون سپری شدن مدت زمان لازم قرنطینه، به آنها اعلام شده است که باید فردا مقابل تیم تیم رنسانس اسپتورتیوه برکانه به میدان بروند.

به همین دلیل اتحادیه مربیان حرفه‌ای فوتبال اسپانیا مداخله کرده و با انتشار بیانیه‌ای از مقامات فوتبال مراکش خواسته است که شرایط حساس سلامت بنالی را درک کرده و او و تیمش را تحت فشار قرار ندهند. طبق اعلام این اتحادیه بنالی برای جلوگیری از تشدید آثار بیماری از یکسری داروهای خاص ضدانعقادی استفاده می‌کند و سه روز متوالی هم هست که از تب بالا رنج می‌برد.

اکنون مشخص نیست که آیا افزایش فشارها روی فدراسیون فوتبال مراکش، باعث به تعویق افتادن تیم اتحاد تانژه خواهد شد یا نه.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.