ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا برای کمک به کنترل بحران کرونا در کشور خود ۵۰ دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان‌های آرژانتین اهدا کرد.

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا برای کمک به کنترل بحران کرونا در کشور خود ۵۰ دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان‌های آرژانتین اهدا کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، لیونل مسی از طریق بنیاد خیریه خود اقدامی خیرخواهانه برای کمک به سلامت مردم آرژانتین انجام داد.

ستاره شماره ۱۰ تیم فوتبال بارسلونا که از زمان آغاز بحران کرونا به مراکز بهداشتی و بیمارستان‌های مختلف کمک کرده بود، یک بار دیگر نوع‌دوستی خود را با اهدای ۵۰ دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان‌های شهر زادگاهش روساریو نشان داد، دستگاهی که برای کمک به تنفس بیماران مبتلا به کرونا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مسی نه تنها اقدام به خریداری این ۵۰ دستگاه کرده بلکه آنها را هم با یک پرواز اختصاصی به روساریو فرستاده است. البته این اولین باری نیست که مسی برای کمک به بهداشت و سلامت هموطنانش کمک می‌کند. او در ماه می امسال نیز تعدادی دستگاه تنفس مصنوعی و دیگر تجهیزات پزشکی را برای بیمارستان گاراهان شهر بوئنوس آیرس ارسال کرده بود که به صورت مشترک با دیگر بیمارستان‌های کشور مورد استفاده قرار گرفت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.