رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد، دیدارهای مرحله نیمه نهایی جام حذفی تا قبل از تاسوعا و عاشورای حسینی برگزار خواهند شد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد، دیدارهای مرحله نیمه نهایی جام حذفی تا قبل از تاسوعا و عاشورای حسینی برگزار خواهند شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سهیل مهدی در حاشیه برگزاری مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: در سال‌های قبل چون تماشاگر حضور داشت نمی‌توانستیم چراغ‌های استادیوم را خاموش کنیم، ولی الان فضای جدید فراهم شد تا این تجربه را داشته باشیم.

وی در مورد قرعه‌کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی تصریح کرد: ما بلافاصله بعد از بازی معوقه بین استقلال و سپاهان قرعه‌کشی نیمه نهایی را انجام خواهیم داد و این مرحله را هم قبل از تاسوعا و عاشورا برگزار می‌کنیم. پس از آن نیز باید منتظر بمانیم تا زمان اردوی تیم ملی مشخص شود. بعد از آن تاریخ فینال جام حذفی را تعیین کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطر نشان کرد: ما سعی می‌کنیم مرحله نیمه نهایی را قبل از تاسوعا و عاشورا برگزار کنیم. امسال خیلی شرایط سختی داشتیم و واقعاً باشگاه‌ها کمک کردند که لیگ تمام شد. برای تعیین زمان فینال هم منتظر اردوی تیم ملی هستیم. حتی بحث تاسوعا و عاشورا حسینی هم است و همه می‌خواهند در عزاداری حضور داشته باشند و فضا برای برگزاری فینال نیست.

مهدی در مورد زمان شروع فصل آینده لیگ برتر بیان کرد: ما سعی می‌کنیم وقتی زمان اردوی تیم ملی مشخص شد، این تصمیم را بگیریم. زمان بازی‌های تیم ملی با کامبوج، هنگ‌کنگ، عراق و بحرین مشخص است و سعی می‌کنیم لیگ بعد را قبل از بازی برابر عراق شروع کنیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.