مربی استقلال می گوید تیم های دیگر نباید با انتشار بیانیه، داوران را تحت تاثیر قرار دهند.

به گزارش ایسنا، مجید نامجومطلق مربی استقلال در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل شهرخودرو در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر گفت: امیدواریم فردا شاهد یک جدال شرافتمندانه از جانب دو تیم باشیم و داور یک قضاوت عادلانه داشته باشد. اشتباهات داوری می تواند در بازی تاثیر بگذارد و بهتر است که همه تیم هایی که در بالا و پایین جدول هستند، تمرکز خود را در بازی بگذارند و با بیانیه ها، کادر داوری را تحت تاثیر قرار ندهند.

او درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: تنها محروم تیم ما آقای رضاوند است. چند بازیکن با حمایت کادر پزشکی به شرایط بازی برگشتند. در تیم ما بازیکنان زیادی مبتلا به ویروس کرونا شدند و تعدادی به قرنطینه رفتند. در بازی تراکتور تیم ما با ۱۲ نفر تمرین کرد اما در حال حاضر تیم شرایط بهتری دارد.

مربی استقلال در پاسخ به این سوال که مصدومیتهای استقلال ریشه در بدنسازی تیم دارد، خاطرنشان کرد: اصلا به این صورت نیست. ما در شروع تمرینات با توجه به اینکه بازیکنان از تمرین دور بودند وضعیت خیلی خوبی نداشتند. تیم ما تمرین آنلاین داشت اما کیفیت تمرین اصلی را نداشت. خیلی از تیم ها وضعیت ما را داشتند اما با توجه به تمریناتی که داشتیم، معلوم است که کیفیت کار ما خوب بوده است و تیم ما در مقابل سپاهان ۱۰ نفره به پیروزی رسید و این نشان می دهد که تیم ما کیفیت خوبی در تمرینات داشته است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )