مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز معتقد است تیم‌هایی که برابر تراکتوری‌ها قرار می‌گیرند صد برابر همیشه انگیزه دارند و این کار سرخپوشان را سخت می‌کند.

مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز معتقد است تیم‌هایی که برابر تراکتوری‌ها قرار می‌گیرند صد برابر همیشه انگیزه دارند و این کار سرخپوشان را سخت می‌کند. میثم تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل تیمش برابر پیکان در تبریز گفت: این بازی واقعاً سخت بود. برخی تصور می‌کنند بازی با تیم‌های پایین جدول سخت نیست، ولی دیدار با پیکان اصلاً این‌طور نبود. نمی‌دانم چرا تیم‌ها همیشه برابر تراکتور صد برابر بازی‌های دیگر انگیزه دارند. این موضوع کار ما واقعاً سخت می‌کند. پیکان در این بازی تلاش کرد و نشان داد تیم خوبی است. واقعاً نمی‌دانم چرا آنها در انتهای جدول هستند. فکر می‌کنم عبدالله ویسی به خوبی شرایط این تیم را تغییر داده است.

مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره گل مردودی که در این بازی به ثمر رساند، تصریح کرد: خیلی دوست داشتم در آن شرایط سخت به تیمم کمک کنم و گل بزنم، ولی متأسفانه گلم مردود اعلام شد و اندازه یک نیم بدن در موقعیت آفساید قرار داشتم. ما هر چه زدیم به در بسته خورد. حتماً حکمت این بود که برنده این بازی نشویم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تراکتور در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان را به دست خواهد آورد؟»، تصریح کرد: رقابت سخت و فشرده است، ولی ما هدفی جز کسب سهمیه نداریم، در ضمن در جام حذفی هم دنبال قهرمانی هستیم. هواداران تراکتور در این مدت ما را حمایت کردند و امیدوارم در پایان فصل آنها را با کسب سهمیه و قهرمانی در جام حذفی خوشحال کنیم. بازی‌ها واقعاً سخت است و امیدوارم در بازی‌های بعدی به سادگی امتیاز از دست ندهیم.

این خبر حدود ۱۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.