باشگاه منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن مدافع اسلواکیایی تیم فوتبال اینتر رسماً دست به کار شد.

باشگاه منچستریونایتد برای به خدمت گرفتن مدافع اسلواکیایی تیم فوتبال اینتر رسماً دست به کار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تقویت خط دفاعی منچستریونایتد به نظر می‌رسد در اولویت کادر فنی و مدیران باشگاه منچستریونایتد در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی است، از این‌رو آنها گزینه‌هایی همچون میلان اشکرینیار از اینتر، کالیدو کولیبالی از ناپولی و بن چیلول از لسترسیتی را بدین منظور زیر نظر دارند.

روزنامه ایتالیایی «توتو اسپورت» چاپ تورین، خبر داد؛ باشگاه منچستریونایتد پیشنهادی ۵۸ میلیون پوندی (۶۴ میلیون یورویی) به اینتر بابت به خدمت گرفتن اشکرینیار ارائه کرده است. منچستریونایتد در حالی در راه جذب این مدافع اسلواکیایی از رقبای خود پیشی گرفته که باشگاه‌هایی همچون منچسترسیتی، بارسلونا، رئال مادرید و بایرن مونیخ هم وضعیت او را زیرنظر دارند.

اشکرینیار ۲۵ ساله که در سال ۲۰۱۷ از سامپدوریا به اینتر پیوست و تاکنون در ۱۲۲ بازی برای نراتزوری به میدان رفته، اخیراً احتمال جدایی‌اش از این تیم ایتالیایی را در پایان فصل جاری رد نکرد.

این مدافع اسلواکیایی که تا سال ۲۰۲۳ تحت‌قرارداد اینتر است، یکی از ارکان اصلی خط دفاعی تیم تحت‌هدایت آنتونیو کونته به شمار می‌رود.

این خبر حدود ۲۵ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.