گروه استان‌ها-سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: درصدد غافلگیر کردن تیم شاهین شهرداری بوشهر بودیم که این اتفاق هم افتاد.

گروه استان‌ها-سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: درصدد غافلگیر کردن تیم شاهین شهرداری بوشهر بودیم که این اتفاق هم افتاد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، لوکا بوناچیچ پس از پیروزی پر گل تیم ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ذوب‌آهن اصفهان فوتبال زیبایی به نمایش گذاشت و به اهدافمان دست یافتیم.

وی با اشاره به اینکه درصدد غافگیر کردن تیم حریف بودیم گفت: درصدد غافلگیر کردن تیم شاهین شهرداری بوشهر بودیم که این اتفاق هم افتاد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه تیم شاهین شهرداری بوشهر با توپ‌های بلند مقداری به ما کمک کرد که برنامه‌ تیم‌مان را به خوبی پیاده کنیم، افزود: خیلی‌ها به آنالیز بها می‌دهند در حالی ۱۱ بازیکن کار اصلی را انجام می‌دهند.

بوناچیچ با بیان اینکه کریمیان سرمربی تیم شاهین زمانی بازیکن من بود، تصریح کرد: وی یک بازیکن با استعداد کاملا تکنیکی خیلی فنی و خوب بود برای من خیلی عجیب است که الان که مربی شده مثل تیم پیکان توپ‌های خیلی بلند مورد توجه قرار می‌دهد در حالی که خودش خیلی تکنیکی و روی زمین کار می‌کرد.

وی با بیان اینکه تیم شاهین بوشهر خیلی بهتر از اینها می‌تواند بازی کند، افزود: این تیم می‌تواند حتی در رقابت‌های لیگ برتر ماندگار شود و برای کریمیان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه کریمیان فردی با استعداد و خوب است، خاطرنشان کرد: از این سرمربی به عنوان بازیکن خودم در باشگاه‌های مختلف خاطرات خوبی دارم.

بوناچیچ در قضاوت داور بیان کرد: خوشبختانه آنقدر تیم ما از نظر گل‌های زده جلو بود که اتفاقات داوری خیلی ما را اذیت نکرد.

وی در پایان با اشاره به شایعاتی در مورد بازی در بوشهر بیان کرد: اگر قرار است بازی نشده باید برای همه تیم‌ها باشد نمی‌شود پنجاه پنجاه پیش بینی کرد که آیا بازی بشود تا نشود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.