سرمربی تیم فوتبال ناپولی ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش مقابل جنوا گفت که هدفش ساخت تیمی قدرتمند با ذهنیت برنده است.

سرمربی تیم فوتبال ناپولی ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیمش مقابل جنوا گفت که هدفش ساخت تیمی قدرتمند با ذهنیت برنده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) با برتری ۲ بر یک در خانه جنوا در هفته سی‌ویکم سری A ایتالیا به رده ششم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها بازگشتند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: از عملکردمان راضی هستم، اگرچه می‌توانستیم در ابتدای نیمه دوم بهتر هم کار کنیم که من را به یاد نحوه بازی‌مان در شکست مقابل آتالانتا انداخت.

وی افزود: خوشحالیم که در کل بازی خوبی را به نمایش می‌گذاریم، اما هنوز در برخی موارد جا برای پیشرفت داریم. هدف ما این است تا تیمی قدرتمند با ذهنیتی برنده بسازیم که فوتبال مختص به خودش را دارد. باید ثابت کنیم که می‌توانیم برای ۹۵ دقیقه می‌توانیم خوب بازی کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: جدول رده‌بندی سری A می‌گوید ما با آتالانتا ۱۲ امتیاز اختلاف داریم (این اختلاف با برتری آتالانتا مقابل سامپدوریا به ۱۵ امتیاز افزایش یافت)، اما ما بازیکنان بزرگی داریم و نباید اختلاف‌مان با آنها این‌قدر باشد. این بدین معناست که ما هر روز باید به جدول نگاه کنیم و با خود بگوییم کجای کار اشتباه بوده است، چه کاری را درست انجام داده‌ایم و چه کاری می‌توانیم بکنیم تا بهتر شویم.

سرمربی ناپولی همچنین در خصوص اظهارنظر پیش از بازی کریستیانو جیونتولی، مدیر ورزشی ناپولی که گفته بود آرکادیوش میلیک در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد، یادآور شد: یافتن بازیکنی بهتر از میلیک دشوار است، هرچند وقتی بازیکنی بر این باور است که دورانش در یک باشگاه به سر آمده و می‌خواهد تغییری در دوران حرفه‌ای‌اش داشته باشد، باید به خواسته او گوش فرا داد. در چنین شرایطی نمی‌توان مقابل خواست بازیکن ایستاد. باید به آرزوهای بازیکنان احترام گذاشت.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.