مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در واکنش به درخواست باشگاه نساجی برای انجام دیدار این تیم برابر نفت در مکان دیگر، گفت: تیم ما در همین شرایط در آبادان تمرین می‌کند و مگر خون بازیکنان نساجی از ما رنگین‌تر است؟

علی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره درخواست باشگاه نساجی مبنی بر تغییر محل دیدار با صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: نمی‌دانم بر چه اساسی این درخواست را داشته‌اند در حالی که تیم ما در آبادان و همین شرایط تمرین می‌کند، مگر خون تیم و بازیکنان نساجی از ما رنگین‌تر است که چنین درخواستی داشته‌اند؟ البته هنوز چنین درخواستی کتباً به باشگاه نرسیده است.

وی بیان کرد: ما در آبادان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پذیرای تیم پارس جنوبی بودیم و خدا را شکر دیدید که هیچ مشکلی برای اعضای این تیم به وجود نیامد و اکنون هم دلیلی وجود ندارد که در استانی دیگر رو در روی نساجی قرار بگیریم و تاکید می‌کنم، درخواست این تیم نامعقول است و فقط در آبادان میزبانی می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان این‌که به هیچ وجه موافق درخواست باشگاه نساجی نیستیم و از حق میزبانی‌مان به سادگی نمی‌گذریم، افزود: هیچ باشگاهی حق تعیین تکلیف برای فدراسیون فوتبال ندارد و باید اجازه دهیم کارها طبق برنامه و با نظر فدراسیون پیش برود.

وی گفت: در حال حاضر تیم نفت شرایط خوبی دارد و بازیکنان‌مان با وجود هوای گرم آبادان، با تمام وجود خود را برای دیدارهای آینده آماده می‌کنند. در حال حاضر نیز از وضعیت تیم رضایت داریم.

عیسی‌زاده در پاسخ به این سوال که با تعلیق دیدارهای استقلال تهران به مدت ۲ هفته، امکان تعویق دیدار صنعت نفت و استقلال نیز وجود دارد، عنوان کرد: به هر حال شرایط نرمال نیست و با کرونا مواجه‌ایم و باید ببینیم چه تصمیمی برای این بازی گرفته می‌شود. گله‌ای نیست و باید ساخت. ضمن این که "ظلم بالسویه" را قبول داریم زیرا عدالت است و امیدوارم اگر قانونی هست برای تمام تیم‌ها باشد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.