هفته سی‌‌و پنجم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با تساوی خارج از خانه شاگردان دیه‌گو سیمئونه مقابل سلتاویگو و پیروزی والنسیا آغاز شد.

هفته سی‌‌و پنجم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با تساوی خارج از خانه شاگردان دیه‌گو سیمئونه مقابل سلتاویگو و پیروزی والنسیا آغاز شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین بازی از هفته سی‌و پنجم لالیگای اسپانیا شب گذشته (سه‌شنبه) و بامداد امروز دو بازی برگزار شد که در بازی نخست تیم فوتبال والنسیا مقابل میهمانش رئال وایادولید با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.

مکسی گومز در دقیقه ۳۰ والنسیا را پیش انداخت اما ویکتور گارسیا گل تساوی را برای تیم رونالدو نازاریو به ثمر رساند. با این حال والنسیا با گلی که لی کانگ این در دقیقه ۸۹ زد، سه امتیاز بازی را از آن خود کرد.

با این نتیجه والنسیا ۵۰ امتیازی شد و به رده هشتم صعود کرد. وایادولید هم با ۳۹ امتیاز فعلاً در رده سیزدهم باقی ماند.

اما بامداد امروز (چهارشنبه) هم یک بازی دیگر برگزار شد که در آن اتلتیکومادرید در خانه سلتاویگو به تساوی یک - یک بسنده کرد. اتلتیکومادرید با اینکه خیلی زود و در همان دقیقه نخست بازی توسط آلوارو موراتا به گل رسید نتوانست با زدن گل‌های بیشتر پیروزی‌اش را قطعی کند و همین باعث شد گلی که فران بلتران در دقیقه ۴۹ برای تیم میزبان به ثمر رساند‌، امتیازات بازی را تقسیم کند.

اتلتیکومادرید با قبول پانزدهمین تساوی و نوزدهمین بازی بدون بردش در این فصل ۶۳ امتیازی شد و در رده سوم باقی ماند. سلتاویگو هم ۳۶ امتیاز شد و به رده پانزدهم صعود کرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.