پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: یکی از مشکلات سیدحسین حسینی در استقلال نداشتن رقیب است و این موضوع روی کار او تأثیر منفی می‌گذارد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: یکی از مشکلات سیدحسین حسینی در استقلال نداشتن رقیب است و این موضوع روی کار او تأثیر منفی می‌گذارد. منصور رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عدم نتیجه‌گیری تیم فوتبال استقلال در دو دیدار گذشته خود در لیگ برتر با هدایت فرهاد مجیدی، اظهار داشت: شرایطی که بعد از شیوع ویروس کرونا به وجود آمد برای همه تیم‌ها یکسان بود و پس از چند ماه وقفه، طبیعی بود که فرم ایده‌آلی نداشته باشند. مجیدی جوان است و در کلاس‌های متعدد در خارج از کشور شرکت کرده است، اما تجربه صد درصد برای مربیگری در تیم بزرگی مثل استقلال را کسب نکرده است.

«بهتر است کمتر دنبال مربیان خارجی برویم و گزینه‌های‌مان ایرانی باشد.»، وی با بیان این جمله افزود: صبر و تحمل باشگاه باید بیشتر باشد و به مربیان ایرانی فرصت بدهد تا آن چیزی که دلخواه هواداران است، به دست بیاید. شخصاً از مجیدی حمایت می‌کنم، چون او مربی جوان و آینده‌داری است. یک زمانی مربی او بودم و همیشه در خدمت استقلال بود. مجیدی بازیکن محبوبی در استقلال بوده و امروز هم مربی دوست‌داشتنی است. همه باید صبر کنیم و بپذیریم مربی جوان نیاز به چند سال زمان دارد تا تجربه کسب کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد سیدحسین حسینی درون دروازه آبی‌پوشان گفت: حسینی را من به فوتبال آوردم، زمانی که با علیرضا منصوریان در تیم امید بودیم، سه چهار ماه فرصت داشتیم که دروازه‌بان‌ها را انتخاب کنیم. حسینی با سفارش دوستان شیرازی به تیم امید دعوت شد. علیرضا بیرانوند را نیز با معرفی پسرم در تیم نفت تهران به تیم امید دعوت کردیم. بیرانوند جوان لاغراندامی بود که نشان می‌داد آینده خوبی دارد. رشید مظاهری دروازه‌بان فعلی تراکتور نیز همین‌طور. از چهار دروازه‌بانی که انتخاب کردیم، سه دروازه‌بان یعنی حسینی، بیرانوند و مظاهری در سطح اول فوتبال ایران حضور دارند.

رشیدی خاطرنشان کرد: به اعتقاد من نداشتن رقیب برای حسینی مشکل بزرگی است. نمی‌گویم دو دروازه‌بان در یک سطح باشند، اما نباید اختلاف‌شان زیاد باشد. در گذشته، پرویز برومند و هادی طباطبایی رقابت داشتند و قبل‌تر از آن نیز من و مرحوم ناصر حجازی. اگر ناصر نبود، من منصور نمی‌شدم و اگر من نبودم، ناصر رشد نمی‌کرد. یکی از مشکلات حسینی، نداشتن رقیب است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.