تعدادی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌هایی به دبیرکل فدراسیون نسبت به بی‌توجهی این فدراسیون به گرفتن نظرات و پیشنهادات اعضا برای اصلاح اساسنامه فدراسیون انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، از مهلت یک هفته‌ای که فدراسیون بین المللی فوتبال به فدراسیون ایران برای اصلاح پیش نویس اساسنامه وقت داده بود، سه روز باقی مانده است. این فدراسیون بدون انتشار اظهار نظری از سوی مسئولان، در بیانیه‌ای تاکید کرده است که روال اصلاح پیش نویس اساسنامه طبق جدول زمانبندی پیش می‌رود خطری فوتبال را تایید نمی‌کند.

این در حالی است که برخی اعضای مجمع به دنبال انتشار متن نامه فیفا در خبرگزاری مهر، مراتب اعتراض خود را نسبت به خبری در مورد موارد اصلاح شده پیش نویس اساسنامه اعلام و تاکید کردند که فدراسیون از آنها به عنوان اعضای مجمع برای اصلاح اساسنامه نظرخواهی نکرده است.

اعضای مجمع فدراسیون فوتبال درحالی خواستار همراهی اصلاح اساسنامه با فدراسیون شده‌اند که هیات رئیسه در چند روز گذشته جلساتی را برای تعیین تکلیف پیش نویس اساسنامه برگزار کرده و در تلاش است تا شرایط را برای رفع ایرادهای فیفا فراهم کند.

در نامه‌ای که فدراسیون بین المللی فوتبال روز جمعه ۹ خرداد برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرده بود به تناقض‌هایی که در پیش نویس اساسنامه با توافقات قبلی وجود داشت اشاره و تاکید شده بود که باید اساسنامه تا روز ۱۶ خرداد طبق توافقی که طرفین از قبل کرده بودند، اصلاح شود در غیر این صورت فیفا پرونده فوتبال ایران را به بخش دیگری از این نهاد ارجاع خواهد داد.

فدراسیون بین المللی فوتبال در حالی مهلت یک هفته‌ای را برای اصلاح اساسنامه به فدراسیون فوتبال ایران داده است که این فدراسیون با صدور بیانیه‌ای تاکید کرده همه چیز روال عادی خود را طبق جدول زمانبندی شده قبلی طی می‌کند و برخی دنبال حاشیه سازی برای فدراسیون هستند!

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )