ستاره انگلیسی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند مشتریان زیادی دارد اما پافشاری طرف آلمانی بر دریافت رقم درخواستی‌اش ممکن است انتقال او را با مشکل مواجه کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه‌های چلسی و منچستریونایتد هر دو خواهان خرید جیدون سانچو هستند و گفته می‌شود که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای خرید این بازیکن ۲۰ ساله دست به کار خواهند شد اما به نظر می‌رسد که هر دوی آنها برای توافق با بوروسیا درتموند در مورد رقم قرارداد مشکل خواهند داشت به خصوص با شرایطی که به خاطر شیوع کرونا به وجود آمده و ضرر‌های مالی که به تیم‌های اروپایی تحمیل شده است.

به گزارش سایت گل، باشگاه بوروسیا دورتموند حاضر نیست برای فروش ستاره انگلیسی‌اش هیچ تخفیفی بدهد و بر دریافت ۱۰۰ میلیون پوند پافشاری می‌کند.

سانچو شخصاً به پیوستن به یکی از تیم‌های لیگ برتر که او را به وطنش برمی‌گرداند، راغب است و هیچ تمایلی برای تمدید قرارداد فعلی‌اش با دورتموند ندارد، قراردادی که دو سال دیگر به پایان آن مانده است. من‌یونایتد و چلسی هم مقاصد احتمالی او هستند اما برای آنها پرداخت ۱۰۰ میلیون پوند آن هم در شرایط فعلی کار ساده‌ای نخواهد بود به ویژه در مورد منچستریونایتد که مدیر برنامه‌هایش اد وودوارد گفته است که با شرایطی که کرونا به وجود آورده پرداخت ۱۰۰ میلیون پوند برای خرید یک بازیکن غیرواقع‌بینانه است.

سانچو با وجود مصدومیت‌هایی که در این فصل داشته و حضورهای اغلب کوتاهش در زمین بازی به عنوان بازیکن تعویضی، در این فصل از بوندس‌لیگا ۲۱ بار به میدان رفته و در آنها ۱۴ گل زده و ۱۶ پاس گل داده است.

پیش از شیوع کرونا، منچستریونایتد پیشتاز کورس خرید سانچو بود اما اکنون چلسی هم وارد این رقابت شده است. گفته می‌شود اگر من‌یونایتد بتواند سانچو را بخرد، چلسی به سراغ گزینه دوم خود، ساموئل چوک‌ووئزه، پدیده نیجریه‌ای ویارئال خواهد رفت.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.