علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با رفتن من از پرسپولیس این حق رادوشویچ است که دروازه‌بان اول پرسپولیس باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند پس از حضور در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمرینات تیم خیلی عالی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع شد. فکر کنم تنها تیمی هستیم که خیلی با نظم و با امکانات خوب پزشکی تمرینات‌مان را شروع کردیم. همه شرایط لازم را رعایت می‌کنیم و وضعیت بدنی بازیکنان هم با تمرینات خوب در حال بهتر شدن است.

وی در پاسخ به این سؤال که وضعیتش با باشگاه آنتورپ به کجا کشید، خاطر نشان کرد: باشگاه آنتورپ به دنبال این است که من هر چه زودتر تست‌های پزشکی‌ام را پشت ‌سر بگذارم و قرار شده است هر وقت پروازها‌ی‌شان باز شد در اولین فرصت برای من بلیت بگیرند تا راهی بلژیک شوم. شاید ۲۰ خرداد یا ۲۹ خرداد به بلژیک بروم، هر چند که خودم دوست ندارم این اتفاق به این زودی‌ها رخ دهد، چرا که می‌خواهم تا پایان لیگ در خدمت پرسپولیس باشم و افتخار دیگری با این تیم به دست بیاورم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به درخواست کناره‌گیری چهار تیم لیگ برتری از ادامه این مسابقات نیز یادآور شد: این چهار تیم خیلی زود انصراف دادند. مطمئنم تعداد این تیم‌ها در فاصله یک تا ۱۰ روز مانده به آغاز لیگ به ۱۰ تیم هم خواهد رسید. الان ذهن برخی مدیران را می‌شود حدس زد که در آن چه می‌گذرد. الان آنها به این فکر می‌کنند که اگر الان مدعی شوند بازیکنان کرونایی دارند فرصت برای قرنطینه کردن آنها را خواهند داشت. حتی شاید هم نام بازیکنان کرونایی‌شان را اعلام نکنند در حالی که صد درصد چنین بازیکنانی دارند. الان یکسری تیم‌ها مدعی‌اند بازیکن کرونایی ندارند در حالی که اطمینان داشته باشید یک هفته قبل از بازی‌ها مدعی خواهند شد تعدادی بازیکن کرونایی دارند! آن موقع است که درخواست می‌کنند تیم‌شان دو هفته در قرنطینه باشد و می‌خواهند لیگ تعطیل شود.

بیرانوند در این باره اضافه کرد: در حقیقت برخی باشگاه‌ها دنبال این هستند که به هر ترفندی لیگ را تعطیل کنند و درآستانه آغاز بازی‌ها خواهیم دید چه خواهند کرد. اگر مدعی شوند چند بازیکن کرونایی دارند آن وقت سازمان لیگ مجبور خواهد شد به آنها دو هفته‌ای فرصت قرنطینه شدن بدهد در ادامه هم لیگ عقب خواهد افتاد یا تعطیل می‌شود. برخی باشگاه‌ها نقشه به نقشه جلو می‌روند.

دروازه‌بان پرسپولیس راجع به اینکه رادوشویچ گفته است اگر بیرانوند راهی لیورپول شود کار سختی خواهد داشت، گفت: رادو از دوستان خیلی خوب من است و اعتقاد دارم این حق اوست که دروازه‌بان اول پرسپولیس باشد. او ۴ سال است برای تیم زحمت می‌کشد. خوب تمرین کرده و با اخلاق هم هست.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )