تست کرونای تمام عوامل، کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال مس رفسنجان منفی بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه صنعت مس رفسنجان، به گفته دکتر سید کاظم حسینی مسئول کمیته پزشکی مس رفسنجان، براساس آزمایش‌های به عمل آمده و معاینات انجام شده، هیچ‌یک از مربیان و بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان مبتلا به ویروس کرونا نبوده و تمامی کادر فنی و بازیکنان در صحت و سلامت کامل به سر می‌برند.

حسینی در رابطه با افرادی که با تیم ارتباط دارند، گفت: به دلیل تمرینات در رفسنجان تمامی کسانی که که با تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان ارتباط دارند، از جمله کادر خدمات محل اسکان بازیکنان، مسئولین اجرایی و ایاب و ذهاب بازیکنان، کادر خدماتی ورزشگاه از جمله نگهبانان واعضای باشگاه صنعت مس رفسنجان به طور کامل از آنها تست PCR گرفته شده که خوشبختانه هیچگونه مورد خاصی نداشتیم و مجموعه بزرگ مس رفسنجان در صحت و سلامت هستند.

وی در مورد اجرای پروتکل‌های بهداشتی تصریح کرد: قبل از ورود بازیکنان به رفسنجان محل اسکان آنها نیز با دستگاه فوگر حرارتی، ضد عفونی و گندزدایی شده است. ورزشگاه نیز هر روز قبل از ورود بازیکنان و بعد از اتمام تمرینات ضد عفونی می شود. همچنین جهت ورودی تمامی افراد به ورزشگاه الزاما باید از تونل ضدعفونی کننده عبور کنند تا مورد خاصی پیش نیاید.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.