رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت گفت: قرار است فیفا تا خردادماه موضوع شکایت ما از سرمربی تیم ملی فوتبال را تعیین نکلیف کند.

حسن نصراصفهانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: فعلا که لیگ تعطیل است و آینده آن هم مشخص نیست. تمرینات تیم تعطیل است و به توصیه بهنام سراج بازیکنان ضمن قرنطینه خانگی تمرینات اختصاصی انجام می دهند تا آمادگی خود را حفظ کنند.

وی در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر یا ادامه دادن آن تصریح کرد: اگر فدراسیون و سازمان لیگ بخواهند لیگ را برگزار کنند باید به دو نکته توجه کنند. ابتدا باید تکلیف کرونا مشخص شود و دستوراتی که ستاد کرونا داده اطاعت شود. تجمیع بازیکنان در تمرینات و حتی برگزاری مسابقات بدون تماشاگر هم مشکل ساز است. از طرف دیگر باید تکلیف لیگ آینده را هم مشخص کنند که چه زمانی می خواهند مسابقات فصل آینده را شروع کنند چون اگر قرار باشد مثل سال‌های گذشته مسابقات در مردادماه شروع شود امکان آن با این شرایط وجود ندارد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت افزود: مسئولان سازمان لیگ اگر هم بخواهند لیگ را تعطیل کنند باید چند نکته لحاظ شود. منافع باشگاه ها و بازیکنان باید به طور یکسان رعایت شود چون قراردادی بین باشگاه و بازیکن وجود دارد و از طرفی هم باشگاه ها تعهداتی به اسپانسرهای خودشان دارند. الان در شرایطی یکسان در لیگ های اروپایی می بینیم که بازیکنان درصد بالایی از قراردادشان را بخشیده اند. اگر قرار است که سازمان لیگ درباره آینده لیگ تصمیمی بگیرد باید به همه این مسائل توجه کند.

نصراصفهانی در پاسخ به این سوال که کار شکایت باشگاه نفت آبادان از اسکوچیچ به فیفا به کجا کشید، به تسنیم گفت: پیگیر شکایت مان هستیم. فیفا به اسکوچیچ نامه زده و از سرمربی تیم ملی دفاعیه خواسته است و قرار است این موضوع را تا خردادماه تعیین تکلیف کنند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که باشگاه به کادرفنی و بازیکنان پرداختی داشته است؟ خاطرنشان کرد: تا آخرین لحظات سال ۹۸ پیگیر این موضوع بودیم ولی متاسفانه تعطیلات پایان سال مانع این شد که پرداختی داشته باشیم. در سال جدید هم بانک‌ ها در آبادان تعطیل هستند و در اولین فرصت که بانک ها فعالیت شان را شروع کنند به حساب بازیکنان پول واریز می کنیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.