مگنو باتیستا، هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت ‌که برای سفر به برزیل منتظر بلیت، پول جراحی خود و نیز پول قراردادش است.

مگنو باتیستا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت خود اظهار داشت: من در برزیل و کنار خانواده‌ام جراحی می‌کنم. این برای من خیلی بهتر است و اکنون منتظر بلیت سفر، پول خودم و نیز پول جراحی هستم.

وی درباره دلخوری‌اش از مدیران باشگاه پارس جنوبی جم تصریح کرد: از باشگاه با من تماس گرفتند و قرار است این هفته همه چیز حل شود. بهتر است هر چه زودتر مقدمات سفرم به برزیل فراهم شود و نمی‌دانم چرا این اتفاق تاکنون رخ نداده است. تا حالا فقط صحبت کردند و گفتند که همه چیز را درست می‌کنند.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در این باره که چرا در ایران جراحی نمی‌کند، خاطزنشان کرد: ۱۵ روز است که در ایران تنها هستم. بعد از جراحی چه کسی می‌تواند به من کمک کند؟ حضور بستگان کنار بازیکن مصدوم خیلی مهم است. اگر اعضای خانواده‌ام در ایران بودند، مشکلی از این بابت نداشتم.

باتیستا در پاسخ به این پرسش که چند درصد از مطالباتش را دریافت کرده است، به تسنیم گفت: چهار ماه پیش و قبل از بازی با پرسپولیس، ۵۰ درصد از قراردادم را دریافت کردم. اکنون باید بدون پول به برزیل بروم؟ باشگاه پس از آن دیگر آپشن، درصدی از قراردادم و نیز پول خانه‌ام را نداد و الان منتظر پول هستم.

این خبر حدود ۱۲ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.