رضا جبیره، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد اگر دراگان اسکوچیچ در نیم‌فصل از این تیم جدا می‌شد، مشکلات کمتری برای آنها به وجود می‌آمد.

رضا جبیره در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم صنعت نفت و نتایج ضعیفی که آنها در چند بازی گذشته گرفتند، گفت: متأسفانه تیم ما وضعیت خوبی ندارد و از زمانی که بحث جدایی اسکوچیچ مطرح شد مشکلاتی برای ما به وجود آمد و نتایج بدی گرفتیم. این موضوع تمرکز بازیکنان و خود اسکوچیچ را هم به‌هم زد و فکر می‌کنم اگر این مربی در نیم‌فصل جدا می‌شد کمتر دچار مشکل می‌شدیم و باشگاه هم به اندازه کافی فرصت داشت تا سرمربی جدید را انتخاب کند.

وی در واکنش به انتقادهایی که از اسکوچیچ بابت قطع همکاری با صنعت نفت صورت گرفته است، تأکید کرد: اسکوچیچ به ما گفته بود که قصد ترک ایران و رفتن به کرواسی را دارد. او حتی گفت که مشکل خانوادگی و بیماری دارد. البته شاید حضور دراگان در تیم ملی هم اتفاقی بوده و در چند روز با فدراسیون به نتیجه رسیده باشد، ولی به‌هرحال این اتفاق رخ داد و من برای این مربی در تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

هافبک تیم فوتبال صنعت‌نفت در پاسخ به این پرسش که «آیا آنها می‌توانند نتایج اخیر را جبران کنند؟»، تصریح کرد: همه ما بابت نتایج اخیر ناراحت هستیم و تا همین چند هفته پیش در آبادان هیچ باختی نداشتیم. می‌دانیم هواداران هم ناراحت و نگران هستند، ولی امیدوارم نتایج اخیر را جبران کنیم. نهایت تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا نتایج اخیر را جبران کنیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.