تیم‌های السیلیه قطر و شهر خودروی ایران در ۹۰ دقیقه به نتیجه تساوی رضایت دادند تا کارشان در وقت‌های اضافه دنبال شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال السیلیه قطر و شهر خودروی ایران در چارچوب مرحله سوم پلی‌آف مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۸:۴۰ امشب (سه‌شنبه - به وقت ایران) در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه باشگاه الدحیل به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه به نتیجه تساوی بدون گل انجامید تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

ترکیب السیلیه: ابوبکر خلیفه، احمد البخیت، مصطفی محمد، ماجد صدیق، مبارک بوصافا، کریم انصاری‌فرد، کارا امبوجی، ماهر یوسف، عادل الاحمد، محمد مدثر (۸۰ - حمد العبیدی)، نادر بلحاج.

ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، محمد حسینی، اکبر صادقی (۶۳ - فرشاد فرجی)، امین قاسمی‌نژاد، حسین مهربان (۷۵ - روح‌الله سیف‌اللهی)، میلاد سرلک، حسن جعفری، محمدرضا خلعتبری، سعید صادقی و محمد فرامرزی.

نیمه اول

دقیقه ۱۸: کریم انصاری‌فرد درون محوطه جریمه شهر خودرو سرنگون شد، اما داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد. مبارک بوصافا به این تصمیم داور اعتراض کرد و با یک کارت زرد مواجه شد.

دقیقه ۳۲: نادر بلحاج با یک شوت محکم از پشت محوطه جریمه دروازه شهر خودرو را تهدید کرد و رحمتی در دو مرحله موفق به مهار توپ شد. در این صحنه انگشت دست رحمتی آسیب دید.

دقیقه ۳۹: شهر خودرو می‌توانست به گل برسد، اما ضربه مرادمند درون محوطه جریمه السیلیه با برخورد به مدافع این تیم راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۰: داور این بار به نادر بلحاج از تیم السیلیه کارت زرد داد.

دقیقه ۴۳: امین قاسمی‌نژاد با یک شوت کات‌دار زیبا می‌رفت دروازه السیلیه را باز کند که دروازه‌بان این تیم توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۵: کارا امبوجی دیگر بازیکن اخطاری تیم السیلیه در نیمه اول بازی بود.

دقیقه ۲+۴۵: محمدرضا خلعتبری ضربه کاشته پشت محوطه جریمه السیلیه را به آرامی تقدیم ابوبکر خلیفه، دروازه‌بان این تیم کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۲: ماهر با عبور از نعمتی با یک ضربه محکم از زاویه بسته می‌رفت تا زننده اولین گل بازی باشد، اما رحمتی با یک عکس‌العمل به موقع توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵۸: شوت سرکش و محکم انصاری‌فرد به تیرک افقی دروازه رحمتی برخورد کرد.

دقیقه ۶۰: اکبر صادقی اولین بازیکن اخطاری شهر خودرو لقب گرفت.

دقیقه ۶۵: ضربه کرنر قاسمی‌نژاد در آستانه ورود به دروازه السیلیه توسط خلیفه به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۲+۹۰: فرشاد فرجی از داور بازی اخطار گرفت.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.