نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال الریان قطر و استقلال ایران در مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا با برتری نماینده ایران همراه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال الریان قطر و استقلال در مرحله سوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف هم رفتند که نیمه آن با گل‌های شیخ دیاباته (۹) و مهدی قائدی (۴۰) به سود استقلال به پایان برسد.

ترکیب الریان: فهد یونس، محمد جمعه، لی جائه، دامی تراواری، گابریل مرکادو، احمد عبدالمقصود، فرانک کوم، عبدالعزیز حاتم، موفق عوض، تاباتا و یاسین براهیمی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، هروویه میلیچ، شاهین طاهرخانی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، وریا غفوری، فرشید باقری، علی کریمی، مسعود ریگی، شیخ دیاباته و مهدی قائدی.

داور: توجو مینورو از ژاپن

دقیقه ۵: شوت فرشید باقری از پشت محوطه جریمه الریان را فهد یونس در آغوش گرفت.

دقیقه ۹: استقلال صاحب ضربه ایستگاهی شد که ضربه وریا غفوری به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه شیخ دیاباته توانست دروازه الریان را باز کند.

دقیقه ۱۳: ارسال توپ به محوطه جریمه استقلال ضربه سر تاباتا را به دنبال داشت که سیدحسین حسینی آن را گرفت.

دقیقه ۱۸: پاس عمقی تاباتا می‌رفت که موقعیت خطرناکی برای الریان ایجاد کند، اما مدافعان استقلال مانع رسیدن توپ به مهاجمان تیم میزبان شدند.

دقیقه ۲۴: ضربه ایستگاهی مهدی قائدی را دیاباته با سر زد که با اختلاف کمی از بالای دروازه الریان راهی اوت شد.

دقیقه ۳۸: شوت از راه دور مسعود ریگی از کنار دروازه الریان به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰: توپ‌ربایی علی کریمی از بازیکنان الریان باعث شد تا مهدی قائدی پاس عمقی به دیاباته بدهد و مهاجم اهل مالی استقلال در جواب او توپ را به محوطه جریمه ارسال کرد و قائدی کوتاه قامت با ضربه سر دومین گل استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه ۲+۴۵: بازیکنان الریان صاحب موقعیت شدند که ضربه گابریل پس از برخورد به مدافعان استقلال راهی کرنر شد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.