سرمربی تونسی السیلیه قطر به بازیکنانش پیش اc رویارویی آسیایی با تیم شهر خودرو ایران هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامی طرابلسی در نشست خبری پیش از بازی تیم السیلیه برابر تیم شهر خودرو در مرحله پایانی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا که ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه فردا (سه‌شنبه) به وقت تهران در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه باشگاه الدحیل برگزار می‌شود، اظهار داشت: ما از نظر فیزیکی و ذهنی به خوبی مهیای این بازی شدیم و امیدوارم نمایش خوبی داشته باشیم. باید با ارائه سطح فنی متفاوت بتوانیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه یابیم.

سرمربی تیم السیلیه ادامه داد: بازی‌های لیگ ستارگان قطر با لیگ قهرمانان آسیا تفاوت دارد و به همین خاطر هرگونه اشتباهی از سوی بازیکنان در بازی فردا ممنوع است. بزرگترین سلاح ما در این بازی تمرکز ذهنی برای رسیدن به نتیجه لازم است. السیلیه برای نخستین بار است که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند و تجربه یک نیاز مبرم است. اگر به مرحله گروهی صعود کنیم شرایط فنی‌مان متفاوت‌تر خواهد بود.

مجدی صدیق، بازیکن تیم السیلیه نیز درباره بازی برابر شهر خودرو گفت: ما آماده این بازی هستیم و می‌خواهیم با نمایش سطح فنی مطلوب به نتیجه خوبی دست یابیم. من پیش از این با تیم‌های الغرافه، السد، الجیش و العربی در آسیا بازی کردم و تجربه کافی دارم. من عنصر مهمی برای تیم السیلیه در بازی فردا هستم و امیدوارم بتوانم موفقیت را برای تیمم به ارمغان بیاورم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.