میلاد جهانی، وینگر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است اگر دراگان اسکوچیچ قصد جدایی از این تیم را داشت باید در تعطیلات نیم‌فصل چنین تصمیمی را می‌گرفت.

میلاد جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست تیمش برابر نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ما بازی خوبی انجام ندادیم و بابت این باخت از هواداران صنعت نفت عذرخواهی می‌کنیم. امیدوارم این باخت را در بازی خانگی برابر پرسپولیس جبران کنیم.

وی همچنین با اشاره به کناره‌گیری دراگان اسکوچیچ از هدایت صنعت نفت خاطر نشان کرد: بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان شوک سنگینی به بازیکنان وارد شد. در گذشته هم بحث‌هایی در مورد جدایی این مربی مطرح شده بود، ولی دراگان بعد از این بازی با بازیکنان روبوسی و خداحافظی کرد و حالت این خداحافظی طوری بود که فکر می‌کنم او تصمیم قطعی‌اش را گرفته است. ظاهراً در این مدت هم مسائلی وجود داشت و در نهایت دراگان به این نتیجه رسیده که صنعت نفت را ترک کند.

جهانی با بیان اینکه جدایی اسکوچیچ در این مقطع اتفاق خوبی برای صنعت نفت نیست، گفت: دراگان یک مربی توانمند و باشخصیت است و بچه‌های تیم هم او را دوست دارند. اسکوچیچ چیزهای زیادی به بازیکنان یاد داد و اتفاقی که رخ داده به سود تیم ما نیست. اسکوچیچ از بیماری قلبی و فشاری که به او وارد شده صحبت کرد و بعید می‌دانم که حرف‌های او حقیقت نداشته باشد. البته اعتقاد من این است که اگر دراگان قصد جدایی داشت باید این کار را در تعطیلات نیم‌فصل انجام می‌داد که باشگاه هم زمان لازم را برای انتخاب سرمربی جدید در اختیار داشت.

وینگر صنعت نفت در مورد شرایط خاص نفتی‌ها برای بازی با پرسپولیس تصریح کرد: مربی و بازیکنان به صنعت نفت می‌آیند و می‌روند، ولی چیزی که می‌ماند صنعت‌نفت و هوادارانش هستند. امیدوارم شرایط طوری باشد که اسکوچیچ حداقل در این بازی روی نیمکت بنشیند، ولی اگر هم این اتفاق رخ نداد ما باید بازی با پرسپولیس را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی در خاتمه گفت: تقابل با پرسپولیس برای ما بازی مرگ و زندگی است. ما در زمین خودمان شکست نخوردیم و باید پرسپولیس را هم ببریم. ما حتی به تساوی هم فکر نمی‌کنیم. در این بازی نیاز به حمایت هواداران داریم. آنها باید جهنم زرد را به پرسپولیس نشان دهند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.