محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان از شرایط این تیم اعلام نارضایتی کرد و گفت: تیم اصلاً شاداب نیست و آقای فرکی باید فکری به حال تیم کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان پس از شکست یک بر صفر این تیم مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: متأسفانه باختیم و راضی نیستم. فرکی باید فکری اساسی کند. تیم شاداب نیست و بازیکنان باید عملکرد بهتری داشته باشند.

وی در ادامه افزود: در روزی که تیم نساجی معمولی بود، تیم ما و بازیکنان ما از معمولی هم پایین‌تر بودند. باید فکری کنیم تا تیم شادابی پیدا کند و از این شرایط خارج شود، چون شرایط اصلاً قابل قبول نیست.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره استعفایش از این سمت گفت: به دلیل بیماری قادر به ادامه کار نیستم و با توصیه پزشکان دو بار خواسته‌ام که به کارم ادامه ندهم. از طرفی سنوات خدمتی‌ام به پایان رسیده و به زودی بازنشسته می‌شوم که قانوناً نمی‌توانم ادامه بدهم. منتظر تصمیم آقایان در هیئت مدیره هستم و فکر کنم به زودی تصمیم‌گیری شود.

شیعی درباره اینکه آیا باشگاه پیکان با حسین فرکی ادامه خواهد داد یا نه، خاطرنشان کرد: اگر خودم در رأس مدیریت باشم، بحث را با آقای فرکی پیش می‌بریم و تصمیم می‌گیریم و اگر نه مدیریت جدید تصمیم‌گیری می‌کند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره بحث انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار داشت: بعد از استعفای آقای تاج که آقای بهاروند سرپرست فدراسیون شد، اولین و آخرین جلسه هیئت رئیسه را برگزار کردیم و جمع‌بندی روی گزینه ایرانی بود. قرار شد درباره گزینه ایرانی جمع‌بندی نهایی صورت بگیرد و به هیئت رئیسه معرفی شود.

وی در مورد اینکه بهاروند انتخاب گزینه خارجی را هم رد نکرده است، گفت: تصمیم کلی گرفته شده و گزینه خارجی منتفی است. جمع‌بندی نهایی گزینه داخلی بوده و این مسئله قطعی است.

شیعی درباره اینکه ناکامی ایران از صعود به جام جهانی ۲۰۱۰ ناامیدی را به جامعه فوتبال منتقل کرد و همه نگران هستند که بازهم این اتفاق تکرار شود، خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله این اتفاق رخ نمی‌دهد. امروز هم با آقای علوی، سخنگوی فدراسیون صحبت داشتم و اگر قول‌ها اجرایی شود تا چهار پنج روز آینده جمع‌بندی صورت می‌گیرد و گزینه نهایی اعلام می‌شود.

عضو هیئت فدراسیون فوتبال درباره شکایت از مارک ویلموتس یادآور شد: آقای تاج و دوستان توضیح کامل در این مورد داده‌اند و من صحبتی ندارم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.