احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن ابراز امیدواری کرد، نتایج ضعیف این تیم در نیم‌فصل دوم لیگ برتر جبران شود.

احمد جمشیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن بعد از حضور میودراگ رادولوویچ در این تیم اظهار داشت: مربی جدید حدود ۱۰ روز است که کارش را با تیم شروع کرده. با بازدیدی که از تمرینات تیم داشته‌ایم, ایشان از جدیت و دیسیپلین خیلی بالایی برخوردار است. بازیکنان نیز از لحاظ نظم و انضباط کاری از رادولوویچ خیلی رضایت دارند.

وی با اشاره به دیدار امروز (شنبه) ذوب‌آهن مقابل پارس جنوبی جم, ابراز داشت: امیدواریم امروز با ارائه یک نمایش خوب نیم‌فصل دوم لیگ برتر را خوب آغاز کنیم و بتوانیم برعکس نیم‌فصل اول در نیم‌فصل دوم نتیجه خوبی بگیریم. رادولوویچ همراه خود یک کمک مربی آورده است و امیدواریم که ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم بتواند موفق باشد.

عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن, درباره فعالیت این تیم در نقل‌وانتقالات زمستانی, خاطر نشان کرد: ما تاکنون چند بازیکن جذب کرده‌ایم و قرار است یک مهاجم صربستانی هم به تیم اضافه شود. این بازیکن توسط رادولوویچ به ما معرفی شده است. قرار بود او دیشب یا امروز به اصفهان بیاید. هیئت مدیره از پیشنهاد سرمربی تیم برای جذب این بازیکن استقبال کرده است و اگر او از لحاظ فنی قابل قبول باشد، قراردادش امضا می‌شود.

جمشیدی درباره انتقاداتی که به باشگاه ذوب‌آهن بابت از دست دادن سه مهره تأثیرگذارش (ارسلان مطهری, محمدرضا خلعتبری و میلاد فخر‌الدینی) می‌شود, گفت: ما سعی کردیم با جذب محمدی‌مهر از شهر خودرو به دنبال تقویت خط دفاعی باشیم. همچنین سجاد آقایی را در خط حمله جذب کرده‌ایم و قرار است یک مهاجم خارجی دیگر را هم اضافه کنیم. همچنین ما یک دروازه‌بان لبنانی در پستی که نیاز مبرم داشتیم, جذب کرده‌ایم. قبلاً رادولوویچ در تیم ملی لبنان با این دروازه‌بان کار کرده است و نظر مثبتی روی او دارد.

وی درباره آخرین خبر از وضعیت شکایت باشگاه ذوب‌آهن از رضا شکاری, اشاره کرد: هیچ اقدام جدیدی انجام نشده است. ما فقط از فیفا برای اینکه چرا در موضوع فسخ قرارداد شکاری حق را به ما نداده‌اند, علت را خواسته‌ایم که هنوز جوابی به ما داده نشده است.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درباره اینکه این باشگاه در یکی از پرونده‌های شکایت از شکاری, در بحث حق آموزش برنده بوده است, تصریح کرد: حق آموزش بحث جداگانه‌ای با موضوع فسخ قرارداد است. در موضوع حق رشد اقدامات برای دریافت پول در حال انجام است و در این باره مشکلی وجود ندارد، اما مشکل شکایت ما برای فسخ یکطرفه بوده که در این باره رأی به نفع شکاری صادر شده است و ما برای این موضوع علت را از فیفا جویا شده‌ایم. ما به این رای اعتراضی نکرده‌ایم و فقط علت را خواسته‌ایم تا دلایل‌ این اتفاق را بدانیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.