پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه کار این تیم برای برگشت به صدر جدول سخت نیست، گفت: استقلال در نقل و انتقالات اولویتی نداشت و برای همین تنها خریدش در پستی بود که در آن بسیار قوی بود.

محسن گروسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بعید می‌دانم پروسه نقل و انتقالاتی استقلال تمام شده باشد چون این تیم حداقل دو بازیکن دیگر نیاز دارد. به خصوص در خط دفاعی و آن هم در قلب دفاع.

مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت: در نقل و انتقالات اولویت جذب بازیکن برای استقلال خط دفاع بود. جایی که در آن احساس ضعف می شد. آمار ها هم همین را نشان می دهد. استقلال با اختلاف بهترین خط حمله لیگ، بهترین پاسور و بهترین گلزنان را دارد. اما در خط دفاع آسیب پذیر است و در بین تیم های بالای جدول ضعیف ترین خط دفاعی را دارد.

گروسی در خصوص تصمیم عجیب AFC در خصوص سلب امتیاز میزبانی از تیم‌های استقلال و شهرخودرو در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: این تصمیم آنقدر عجیب است که انسان نمی‌داند در باره آن چه باید بگوید. زمانی که در عربستان جنگ بود AFC به فکر امنیت نبود و این کشور به راحتی میزبانی می‌گرفت، اما حالا اینجا هیچ خبری نیست و در بالاترین نقطه امنیت قرار داریم و انگ نا امنی می‌زنند و با زور میزبانی را از ما می‌گیرند.

وی افزود: اگر تیم‌های ایرانی در آسیا نباشند که به اعتبار فوتبال آسیا لطمه می‌خورد. کجای آسیا هوادارانی مثل هواداران ایرانی سراغ دارید؟ در کشورهای عربی جوایز کلان تعیین می‌کنند باز هم مردم به ورزشگاه نمی‌روند اما اینجا باید برای بعضی بازی‌ها درهای ورزشگاه را زود ببندند و از مردم خواهش کنند دیگر به ورزشگاه نروند.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص شرایط این تیم برای نیم فصل دوم بیان داشت: وقتی در نیم فصل اول ده دوازده امتیاز عقب بودیم جبران کردیم و به صدر رسیدیم و اگر در دو سه هفته آخر اسیر بدشانسی نمی‌شدیم با قهرمانی نیم فصل کار را تمام می‌کردیم. الان که اختلاف مان با صدر تنها ۵ امتیاز است و جبران کردن آن در ۱۴ بازی باقی مانده کار سختی نیست.

گروسی خاطرنشان ساخت: باید به مجیدی اعتماد و از او حمایت کنیم. باید فضا را برای موفقیت مجیدی و تیمش آماده کنیم تا در آرامش و با تمرکز بتواند این تیم را در پایان فصل به موفقیت برساند. عقب افتادن ۵ امتیاز برای استقلال در نیم فصل اول به منزله اتمام کار نیست. کار برای ما تازه آغاز شده و یقین دارم در نیم فصل دوم نتایجی به مراتب بهتر از نیم فصل اول به دست می‌آید.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.