فرزاد حاتمی مهاجم پیشین تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تاکید کرد که به دلیل شرایط نامناسب مالی از این تیم جدا شد.

فرزاد حاتمی که روز گذشته اولین بازی با پیراهن تیم جدیدش، بادران را در لیگ دسته اول تجربه کرد، در ارتباط با جدایی از نفت مسجد سلیمان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: مشکلی در این تیم نداشتم و باید از محبت مردم خونگرم مسجد سلیمان تشکر کنم. روزهای خوبی را هم در این تیم پشت سر گذاشتم ولی دلیل جدایی‌ام به مسائل مالی مربوط می‌شد. شرایط مالی مناسب نبود و من هم در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم.

وی با اشاره به انتخاب بادران عنوان کرد: دوست داشتم یک فضای متفاوت را تجربه کنم و بادران هم یک تیم تهرانی است که هدایتش را فرهاد کاظمی برعهده دارد. این مربی نیازی به تعریف ندارد و کارنامه‌اش مشخص است. هدف همه ما این است که در نهایت به لیگ برتر صعود کنیم.

حاتمی در خصوص تساوی خانگی بادران برابر رایکا گفت: این بازی یک طرفه بود و رایکا با تمامی بازیکنانش دفاع می‌کرد تا به هدفش برسد. موقعیت‌های زیای را از دست دادیم و صاحب توپ و میدان بودیم ولی متاسفانه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.

مهاجم بادران در خصوص حرکات علی نظرمحمدی سرمربی رایکا که با اعتراض بادرانی‌ها روبه‌رو شد، خاطرنشان کرد: اعتقاد من این است که نظرمحمدی باید برای شاگردانش الگو باشد. در تیم‌های زیادی بازی کردم ولی هیچ‌وقت به شخصی بی‌احترامی نکردم. تعصب داشتن به تیم با اینکه برخی حرکات را انجام دهیم خیلی فرق دارد. سبک نظرمحمدی را هیچ‌کس نمی‌پسندد و بهتر است که ایشان سبک خودش را تغییر دهد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.