معاون حقوقی باشگاه تراکتور تبریز تأکید کرد کوین فورچونه تمام مطالبات خود از باشگاه را طبق قانون دریافت کرده و حق فسخ قرارداد یک طرفه را ندارد.

مصطفی کاراندیش در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره خروج کوین فورچونه از ایران بدون اطلاع باشگاه تراکتور و اقدامات قانونی باشگاه علیه این بازیکن اظهار داشت: یکسری اقدامات مقدماتی علیه این بازیکن انجام دادیم، اما ابتدا باید با بازیکن، وکیل و اینجنتش صحبت‌هایی انجام شود و سپس اقدامات قانونی را انجام خواهیم داد.

وی درباره اینکه آیا شکایتی به فیفا انجام شده است یا خیر، تصریح کرد: ابتدا باید مکاتباتی با بازیکن، ایجنت و وکیل این بازیکن انجام دهیم و فرصت پاسخگویی به آنها بدهیم و سپس شکایت به فیفا انجام شود.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور درباره اینکه آیا فورچونه به خاطر عدم دریافت مطالبات خود می‌تواند قراردادش را فسخ کند یا خیر، گفت: خیر، او طبق توافق پولش را دریافت کرده است. از زمانی که من مسئولیت حقوقی باشگاه را در دست گرفته‌ام، برای جلوگیری از اینکه برخی بازیکنان نخواهند از قانون سوء استفاده کنند، حواسمان به همه این موارد است و پول‌ها طبق قانون پرداخت شده است.

فورچونه و سوگیتا از تراکتور کنار گذاشته شدندجدایی احتمالی ۴ بازیکن دیگر از تراکتور

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.