باشگاه آرسنال پس از پایان همکاری با اونای امری در پی به خدمت گرفتن سرمربی کنونی ولورهمپتون است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «دیلی‌میل» اونای امری که اخیراً از سمت سرمربیگری آرسنال اخراج شد، پیشنهاد سرمربیگری تیم فوتبال اورتون را رد کرده است. همچنین گفته می‌شود سرمربی پیشین تیم‌های سویا و پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی از چین را رد کرده است و به نظر به دنبال گزینه‌ای بهتر برای ادامه دوران حرفه‌ای‌اش در اروپاست.

پس از اخراج مارکو سیلوا از سمت سرمربیگری اورتون، هدایت این تیم به طور موقت به دانکن فرگوسن سپرده شده اما مدیران این باشگاه به دنبال استخدام سرمربی جدید و نامداری هستند و حتی از کارلو آنچلوتی هم به عنوان یکی دیگر از گزینه‌های مدنظر آنها نام برده شده است.

همین نشریه انگلیسی خبر داد که باشگاه آرسنال پس از قطع همکاری با اونای امری در پی نتایج ضعیف، به دنبال یافتن گزینه‌ای مناسب برای سپردن هدایت توپچی‌های لندن هستند و در این راستا اصلی‌ترین گزینه مدیران این باشگاه نونو اسپیریتو سانتو، سرمربی فعلی ولورهمپتون است.

طبق این گزارش، مدیران باشگاه آرسنال قصد دارند مذاکرات رسمی خود را با این سرمربی پرتغالی آغاز کنند، این در حالی است که نونو یکی از ۱۲ سرمربی‌ای است که مدنظر این باشگاه انگلیسی است اما شانس سرمربی ولوز برای احراز این پست بالاتر از دیگر گزینه‌هاست.

تیم‌های آرسنال و اورتون در حال حاضر به ترتیب با ۲۲ و ۱۷ امتیاز در رده‌های نهم و چهاردهم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس هستند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.