هانس دیتر فلیک از تیمش انتظار تمرکز کامل مقابل وردربرمن را دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هانس دیتر فلیک در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل وردربرمن در هفته پیش‌روی رقابت‌های بوندس‌لیگا از حفظ کامل تمرکز به عنوان اصلی‌ترین کلید موفقیت باواریایی‌ها نام برد.

سرمربی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ در این باره گفت: در بازی فردا تولیسو و کومان به دلیل مصدومیت و مارتینس به خاطر محرومیت همراه ما نیستند. در مورد کوتینیو هنوز تصمیمی نگرفتیم. باید صبر کنیم ببینیم چه می‌شود. او عملکرد خوبی مقابل تاتنهام داشت که برای ما و خودش مهم بود. فیلیپه در مسیر صحیحی پیش می‌رود. اینکه به آلمان بیایید و از همان ابتدا حداکثر کیفیت خود را نشان بدهید، هرگز آسان نیست. کوتینیو به زمان نیاز دارد و مقابل تاتنهام بار دیگر ارزش های خودش را ثابت کرد.

او در ادامه افزود: مقابل برمن باید تمرکز کافی داشته باشیم. اگر صددرصد آماده نباشیم یا تمرکز کافی را حفظ نکنیم، جریمه خواهیم شد. برمن پتانسیل خلق شگفتی را دارد. اهداف کوتاه مدتی برای خودمان تعیین کردیم. تا نیم فصل ۳ بازی داریم و می‌خواهیم در هر۳ بازی برنده شویم. آلابا برای بازی فردا در دسترس است. از پست فعلی دیویس راضی هستم بنابراین فعلا نیازی به حضور او در کناره‌ها نیست. از روند پیشرفت این بازیکن کاملا رضایت دارم.وقتی سرمربی هستید یعنی نفر اول تیم محسوب می‌شوید.مسئولیت بسیار بیشتری دارید. درحال عادت کردن به این وضعیت هستم. به بازیکنان و کادر فنی کاملا اعتماد دارم و همین کار را آسان تر می‌کند. خوشبختانه جو فوق العاده ای در اطراف من شکل گرفته است. از آنجایی که بایرن مونیخ مصدومان زیادی دارد، خوشحال هستم که به جای بازی در تعطیلات به تعطیلات زمستانی می‌رویم.بهترین مطلق وجود ندار. همیشه برای بهتر شدن باید تمرین کنیم. مالکیت توپ بالایی در بازی‌ها داریم و موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم اما باید دقت کنیم توپ را در مناطق حساس از دست ندهیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.