پیشکسوتان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در مراسمی کنار یکدیگر حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم گردهمایی مفاخر و اسطوره‌های فوتبال ایران امروز (یکشنبه) در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما به میزبانی شرکت پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در این مراسم پیشکسوتانی از جمله علی پروین، حسین کلانی، حمید جاسمیان، محمدحسن انصاری‌فرد، حمیدرضا گرشاسبی، حسن روشن، کاظم اولیایی، پرویز مظلومی، محمد نوری، ستار همدانی، محمود خوردبین، محمد پنجعلی، سپهر حیدری، رضا جباری، محمدرضا مهدوی، محمد برزگر و... حضور داشتند.

* در این مراسم کلیپی از گل‌های علی پروین با پیراهن پرسپولیس و تیم ملی پخش شد و خود او نیز دقایقی برای حاضران صحبت کرد. حسین کلانی سخنران اصلی این مراسم بود.

* انصاری‌فرد برای دقایقی در مراسم سخنرانی و از شرکت پیشکسوتان و حمایت‌هایش از پیشکسوتان باشگاه تقدیر کرد. همچنین او از همکاری بیشتر باشگاه پرسپولیس و این شرکت خبر داد.

* گابریل کالدرون و علیرضا بیرانوند در اواخر مراسم در سالن حضور پیدا کردند. کالدرون و علی پروین در این مراسم با یکدیگر برخورد گرمی داشتند.

* رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هم میهمان ویژه مراسم بود که در اواخر این مراسم حضور پیدا کرد. شهربانو منصوریان، قهرمان ووشوی جهان نیز یکی دیگر از نفراتی بود که در این مراسم شرکت کرد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.