نمایندگان باشگاه پرسپولیس برای شرکت در مراسم قرعه‌کشی فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا امشب راهی کوالالامپور مالزی خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آیین قرعه‌کشی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا روز سه‌شنبه ۱۹ آذر ماه در کوالالامپور برگزار می‌شود و به این منظور افشین پیروانی و امیر علی حسینی از باشگاه پرسپولیس با پرواز ساعت ۲۳:۳۰ امشب تهران را ترک می‌کنند. افشین پیروانی در بازی پرسپولیس - گل‌گهر سیرجان در چارچوب دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر غایب خواهد بود. وی چهارشنبه شب کوالالامپور را ترک و ساعت ۳:۳۰ بامداد پنجشنبه به تهران می‌رسد.

امیر علی حسینی، دیگر نماینده پرسپولیس اما یک روز دیرتر و بامداد جمعه به تهران باز می‌گردد. وی برای انجام بعضی امور باشگاه در لیگ قهرمانان، از جمله ارائه نمونه تجهیزات تیم و البسه‌ای که سرخپوشان در آسیا استفاده خواهند کرد، روز پنجشنبه را در کوالالامپور می‌ماند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این دوره دست به ابتکار جدیدی هم زده است و از نمایندگان باشگاه‌ها خواست؛ تجهیزات ورزشی لازم برای شرکت در یک بازی فوتبال نمادین را به همراه داشته باشند. این بازی چهارشنبه شب انجام خواهد شد.

لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا از ۲۴ دی ماه با بازی‌های پلی‌آف آغاز می‌شود. بازی‌های مرحله گروهی نیز از ۲۱ بهمن آغاز می‌شود.

آخرین فصل حضور مهاجم پرسپولیس در لیگ برتر/ علیپور قصد تمدید قرارداد ندارد

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.