مدافع اروگوئه‌ای تیم فوتبال اینتر می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش از نتیجه بازی خانگی مقابل رم راضی هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اینتر با تساوی خانگی شب گذشته (جمعه) مقابل رم در هفته پانزدهم سری A این فرصت را برای یوونتوس رده دومی فراهم کرد تا به صدر جدول برگردد. یووه اگر امشب در شهر رم لاتزیو را شکست دهد، موفق می‌شود صدر جدول را بعد از تنها یک هفته از نراتزوری پس بگیرد. با این وجود دیه‌گو گودین، مدافع میانی تیم فوتبال اینتر نتیجه بازی تیمش مقابل جالوروسی را چندان بد نمی‌داند.

گودین به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما از این نتیجه راضی هستیم چون آن را مقابل حریفی بسیار سرسخت کسب کردیم و علاوه بر آن عملکردمان هم خوب بود، البته خب ما همیشه به هدف کسب پیروزی به میدان می‌رویم اما نباید انتظار داشت که همه بازی‌های فصل‌مان را ببریم و گاهی اوقات هم ممکن است که مقابل دیگر تیم‌های مدعی امتیاز از دست بدهیم.

مدافع سابق اتلتیکومادرید با اشاره به احتمال صعود یوونتوس به صدر جدول در صورت پیروزی در خانه لاتزیو، اظهار داشت: ما تا همین الان هم فصل فوق‌العاده‌ای داشته‌ایم. در صدر جدول داریم شانه‌به‌شانه با یوونتوس رقابت می‌کنیم. نسبت به بازی‌مان مقابل رم احساس بسیار خوبی داریم چون به حریف اجازه ندادیم که حتی یک شوت به سمت دروازه‌مان شلیک کند. هواداران هم تشویق‌مان کردند و ما انرژی مثبت هواداران را کاملاً احساس می‌کردیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.