مهاجم تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن درگیری لفظی اخیرش با لیونل مسی در مصاف اخیر تیم‌های ملی آرژانتین و اروگوئه را کم اهمیت جلوه داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از مهمترین اتفاقات تساوی تیم‌های ملی آرژانتین و اروگوئه صحنه درگیری لفظی میان ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌‌ای‌ها با لیونل مسی کاپیتان آلبی‌سلسته بود.

این درگیری زمانی رخ داد که اروگوئه با گل کاوانی پیش افتاد و مسی به خطای ماتیاس وسینو، هافبک دفاعی اروگوئه‌ها واکنشی تند نشان داد.

بعد از این بازی نشریه «اوله» آرژانتین مدعی شد که کاوانی به مسی گفته است:«می‌‌خواهی بجنگی؟» و مسی هم در پاسخ به او گفته: «هر وقت که تو بخواهی، هر وقت که تو بخواهی».

درگیری مسی و کاوانی در نهایت با وساطت لوئیس سوارس هم‌تیمی مسی در بارسلونا و دیه‌گو گودین، مدافع میان اروگوئه خاتمه یافت.

مهاجم نوک تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن درباره درگیری‌اش با مسی گفت: بله ما درگیر شدیم اما فوتبال همین است. نبردهای کلاسیک میان آرژانتین و اروگوئه همیشه همینطور بوده‌اند. در واقع فوتبال همین است.

تیم ملی آرژانتین در نهایت با گلزنی لیونل مسی بازی را به تساوی کشاند تا روند شکست ناپذیری آلبی‌سلسته مقابل اروگوئه ادامه داشته باشد و تعداد بازی‌های بدون باخت این تیم مقابل رقیب دیرینه‌اش به ۴ بازی افزایش پیدا کند. آخرین باری که اروگوئه موفق به شکست آرژانتین شد در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ بود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.