مدیرکل امور مجلس در وزارت ورزش و جوانان گفت: تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در صحن علنی مجلس طی یک‌سال انجام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داود عزیزی مدیرکل مجلس با اعلام ارائه گزارش تحقیق و تفحص عمکلرد ۱۰ ساله دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این هفته در مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت نمایندگان مردم با هدف شفافیت عملکرد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تسهیل در امور و اصلاح ساختار این دو باشگاه انجام شده است.

وی افزود: تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در صحن علنی مجلس طی یک سال انجام شد.

مدیرکل مجلس وزارت ورزش و جوانان درباره محورهای تحقیق و تفحص مجلس گفت: درآمدها و مصارف و هرینه های دو باشگاه در ۱۰ سال گذشته، جریمه‌های بین‌المللی و ملی دو باشگاه و دلایل آن در ۱۰ سال گذشته و تغییرات سازمانی و ساز و کار نظارتی و راهبری در دو باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در یک دهه گذشته از جمله موارد مورد توجه و بررسی وکلای مردم در مجلس است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.