از هفته نهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول امروز سه بازی انجام شد که ماحصل این سه بازی صعود موقت فجرسپاسی به صدر جدول بود.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز و از هفته نهم لیگ دسته اول سه بازی انجام شد که در یکی از مهمترین بازیهای امروز خوشه طلایی پدیده این مسابقات در کرج مقابل گل ریحان تن به شکست دو بر یک داد تا شانس صعود به صدر جدول را در اختیار فجر قرار دهد.

در این بازی کیانوش میرزایی و حسین پاپی برای گل ریحان و امیر محمد عبادزاده برای تیم خوشه طلایی گلزنی کردند. گل ریحان با این پیروزی ۱۹ امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول صعود کرد.

در دیگر بازی امروز تیم فجر سپاسی دست به کار بزرگی زد و میزبانش مس کرمان را با یک گل شکست داد تا ۲۰ امتیازی شده و موقتا به صدر جدول لیگ یک صعود کند. تک گل تیم فجر در دقیقه ۸ و توسط کاپیتان آنها ایوب کلانتری به ثمر رسید.

در دیگر بازی امروز استقلال خوزستان که برای اولین بار از سهراب بختیاری زاده در لیگ یک به عنوان سرمربی استفاده می‌کرد موفق شد در دیداری حساس و سخت میزبانش ملوان را با نتیجه دو بر یک شکست دهد تا تیره روزی‌های ملوان ادامه داشته باشد و بختیاری زاده نیز شروعی خوب با تیم جدیدش داشته باشد.

استقلال خوزستان بعد از این بازی ۹ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول رسید و تیم ملوان همچنان با ۲ امتیاز در رده هفدهم باقی ماند.

جدول رده بندی لیگ یک در پایان بازیهای امروز:

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.