مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: در اصفهان بر اساس نوع بازی حریف مجبور شدیم مدل بازی‌مان را تغییر دهیم اما خوشبختانه در این شرایط هم بردیم.

حمید مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد پیروزی یک بر صفر شهر خودرو مقابل ذوب‌آهن در اصفهان گفت: با توجه به اینکه روز چهارشنبه هفته گذشته مقابل نفت مسجدسیلمان شکست خوردیم و از جام حذفی کنار رفتیم تیم از نظر روحی و ذهنی دچار مشکل شد سعی کردیم در این فاصله کوتاه تیم را از نظر ذهنی آماده بازی با ذوب‌آهن کنیم. می‌دانستیم حریف‌مان یک تیم پرمهره با کادرفنی خوب است، از ا‌ین‌رو احتمال می‌دادیم که یک بازی خیلی سخت را در اصفهان پیش‌رو خواهیم داشت. خدا را شکر که با برنامه‌ریزی خوبی که برای این بازی داشتیم توانستیم به آنچه می‌خواهیم برسیم.

وی در واکنش به این موضوع که تیم شهر خودرو بعد از دو برد با ارزش مقابل پرسپولیس و ذوب‌آهن نشان داده یک مدعی جدی برای قهرمانی است، یادآور شد: ما بدون توجه به این مسائل بازی به بازی پیش می‌رویم و نمی‌خواهیم با مطرح کردن بحث قهرمانی تیم‌مان را تحت فشار قرار دهیم. در حال حاضر فقط ۷ هفته از لیگ سپری شده و چند تیم خیلی خوب در لیگ هستند که هم سرمایه‌گذاری خیلی زیادی کرده‌اند و هم از هر نظر امکانات عالی دارند. ضمن احترام به همه تیم‌های لیگ در حال حاضر تیم‌‌های پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، استقلال و همچنین تیم ما نشان داده‌‌اند که می‌توانند مدعی قهرمانی باشند.

مربی شهر خودرو در پاسخ به این سوال که چرا بازی این تیم مقابل ذوب‌‌آهن بیشتر بازی فیزیکی بود تا فنی، عنوان کرد: در شروع نمایش خوبی داشتیم و با توجه به اینکه ذوب آهن برای خارج شدن از بحران نیاز شدیدی به برد داشت، تلاش زیادی از خود نشان داد. این مسئله باعث شد آنها بازی درگیرانه همراه با ارسال توپ‌های بلند و مستقیم را در دستور کار قرار دهند و ما هم ناخواسته به این روش رو آوردیم؛ البته نوع بازی حریف کاملا برای ما قابل احترام است. خوشبختانه وقتی بازی حالت فیزیکی پیدا کرد بازیکنان ما پا به پای حریف دویده و تلاش کردند و توانستیم در این مدل بازی هم موفق ظاهر شویم. ما مدل بازی خودمان را به این روش بازی ترجیح می‌دهیم و در این بازی بر اساس نوع بازی حریف تغییر روش دادیم.

مطهری در رابطه با لغو بازی روز جمعه تیمش مقابل گل‌گهر به خاطر ایام سوگواری و وقفه‌ای که در بازی‌های این تیم ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: دوست داشتیم شرایطی بوجود می‌آمد که روز جمعه بازی می‌کردیم چرا که وقفه‌ها به ما ضربه می‌زند. همان طور که بعد از بازی با پرسپولیس لیگ تعطیل شد و بعد از آن مقابل نفت مسجد سلیمان باختیم هر چند در آن مسابقه اصلا مستخق شکست نبودیم. شرایطی است که پیش آمده و باید سعی کنیم بالانس را در تیم حفظ کرده و خودمان را برای بازی آینده که مقابل سایپا در تهران است آماده نگه داریم.

وی در پایان ضمن تمجید از بازیکنان تیمش گفت: نفرات تیم در بازی با ذوب‌آهن تلاش زیادی کردند تا برنده از میدان بیرون بیاییم که واقعا کارشان ارزشمند بود و این مسئله نشان داد به معنای واقعی تیم هستیم. ضمن اینکه تشکری هم دارم از مجموعه باشگاه و مالک محترم تیم که شرایط را برای روندی که در پیش گرفته‌ایم فراهم کرده‌اند. از هواداران خوب تیم‌مان هم تشکر می‌کنم که تا اینجای فصل به بهترین شکل حامی‌مان بوده‌اند. امیدوارم با ادامه همین روند بتوانیم دل آنها را شاد کرده و به اهداف‌مان برسیم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.