گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیروزی مقابل پیکان را برای تیمش الزامی دانست و گفت که به آینده سرخپوشان خوش‌بین است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان ضمن بیان مطلب اظهار داشت: همان‌طور که همیشه گفته‌ام، یک بازی مهم و فینال داریم و باید حتماً این بازی را ببریم. ما با تیمی بازی داریم که گل‌های زده و خورده زیادی دارد و باید در این دیدار برنده شویم.

انصاری‌فرد: پیروانی در کارش یکی از بهترین‌هاست/ صفر تا صد مسائل فنی با کالدرون است وی درباره اینکه بازی روز یکشنبه بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، تصریح کرد: همه می‌دانند تماشاگران پرسپولیس جزو بهترین تماشاگران دنیا هستند. من دلیل این تصمیم را نمی‌فهمم. انگار که قرار است با یک بازیکن کمتر بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره گل‌های زده کم تیمش در شش هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: این اتفاق برای یک تیم بزرگ جالب نیست. دو بازی آخر ما خیلی خوب بود و موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم، اما من به آینده خوش‌بین هستم. در ادامه می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

کالدرون درباره وضعیت ملی‌پوشان پرسپولیس و اینکه مهدی ترابی مصدوم شده است و آیا آنها به بازی با پیکان می‌رسند یا نه، اظهار داشت: ما مشکل دیگری به نام محرومیت شجاع خلیل‌زاده و فرشاد احمدزاده داریم که دلیل آن را نمی‌فهمم. درباره تیم ملی هم بیشتر نگران کسانی هستم که بازی نکردند، چرا که آنها دو هفته با ما نبودند و این مسئله باعث می‌شود تا ریتم‌شان به‌هم بخورد.

وی ادامه داد: نورالهی در یک بازی کامل و در یک بازی هم ۳۰ دقیقه بازی کرد و بیرانوند و کنعانی‌زادگان هم در دو بازی ثابت بودند. از طرفی بشار رسن هم مشکل پاسپورت دارد و به این بازی نمی‌رسد، اما در مجموع با تمام مشکلاتی که وجود دارد، به این بازی خوش‌بین هستیم. امیدوارم که مهدی ترابی به این بازی برسد، هر چند که این محرومیت‌ها و غیبت بازیکنان باعث شده است که با مشکل مواجه شویم.

انصاری‌فرد: خلیلی قبول نکرد مشاور من باشد/ مشکلات درون تیمی را نمی‌گوییم/ شکایت بودیمیر به دست ما نرسیده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که تغییرات مدیریتی باشگاه و مدیریت تیم باعث شده است که آرامش پرسپولیس به‌هم بخورد یا نه، خاطرنشان کرد: تغییراتی که به وجود آمده تأثیری در روند ما ندارد، چرا که اعضای کادر فنی و بازیکنان تمرینات خوبی انجام دادند و به نظرم این مسائل تأثیری در روند ما نمی‌گذارد و بهانه‌ای هم بابت آن نداریم.

کالدرون درباره فضای ملتهب فوتبال و اعتراض‌های زیاد به داوران و تنش در زمین تصریح کرد: در مرحله اول من به‌عنوان مربی باید به بازیکنانم آموزش بدهم که به تصمیم داور اعتراضی نداشته باشند، چون تصمیم داور با اعتراض عوض نمی‌شود. در تیم من این مشکل وجود داشت، اما در دو بازی آخر مشکل را حل کردیم. دیروز هم در بازی دیدیم که بازیکنان با داور صحبت می‌کنند. همیشه بازیکنانی هستند که با داور حرف می‌زنند و این برای فوتبالیست‌ها خوب نیست.

وی در خاتمه اظهار داشت: من به بازیکنان تیم خودم و سایر تیم‌ها توصیه می‌کنم که صحبت با داور را کنار بگذارند و تمام تمرکزشان در زمین این باشد که در خدمت تیم باشند. داوران هم مثل همه‌ی ما اشتباهاتی دارند که کمیته داوران به این مسئله رسیدگی خواهد کرد. اگر هم مشکلی است که به ما صدمه بزند با صحبت در زمین حل نمی‌شود. باید مربیان به بازیکنان آموزش بدهند تا بازیکنان با داور صحبت نکنند. برای بازیکن مهم‌تر از همه این است که در خدمت تیم باشد و با تمام توانش بازی کنند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )