مربی دروازه بان های استقلال گفت: جام حذفی برای ما بسیار جالب و عجیب شده و ما هر دو دیدار خود را در وقت های اضافه بردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی عصر امروز پنجشنبه با دیدار تیم های استقلال و فجرسپاسی در ورزشگاه آزادی تهران پیگیری شد که این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه با برتری ۳ بر صفر استقلال به پایان رسید. وریا غفوری(۱۱۲)، سیدسجاد آقایی(۱۱۸) و داریوش شجاعیان(۱۱۹) برای استقلال گل زدند.

بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های استقلال گفت: بازی حساس و جذابی را تماشاگران دیدند، ما باید در ۹۰ دقیقه کار را تمام می کردیم اما شانس با ما یار نبود و سه بار توپ هایمان به تیر دروازه برخورد کرد.

وی تاکید کرد: فجر مقابل ما بازی خوبی به نمایش گذاشت، آنها با تمام توان برابر ما ایستادند و حتی یکی، دو موقعیت خوب هم داشتند که نتوانستند از آن استفاده کنند.

غلامپور در ادامه خاطرنشان کرد: دو بازی در جام حذفی است که کار ما به وقت های اضافه می کشد و این برای ما بسیار عجیب شده است. اما خوشحالم که توانستیم بازی را با موفقیت به پایان برسانیم.

غلامپور در خصوص عملکرد حسین حسینی هم گفت: او نمایش خوبی از خود به جای گذاشت و توانست دروازه خود را در طول ۱۲۰ دقیقه حفاظت کند، مطمئنا این برد شرایط روحی دروازه بان ما را بهتر خواهد کرد و او در آینده عملکرد قابل قبول تری خواهد داشت.

مربی دروازه بان های استقلال در مورد عملکرد داور هم گفت: نمی خواهم درباره داوری حرفی بزنم اما فکر می کنم آن صحنه که توپ به دست بازیکن حریف خورد باید نقطه پنالتی را نشان می داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: روز دوشنبه یک بازی سخت را برابر سایپا خواهیم داشت، با توجه به کم بودن وقت برای آمادگی هر چه بیشتر باید یک ریکاوری خوب انجام دهیم تا بتوانیم یک بازی خوب و توام با برد را مقابل سایپا از خود به نمایش بگذاریم.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.