سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به شرایط دو تیم ملی فوتبال ایران و بحرین در آستانه تقابل دو تیم پرداخته است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های ملی فوتبال ایران و بحرین در ادامه رقابت های مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت های ۲۰۲۳ از ساعت ۲۰ فردا سه شنبه در شهر منامه به مصاف هم خواهند رفت.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه این مسابقه، از دیدار با بحرین به عنوان یک آزمون سخت برای تیم ملی یاد کرد و در گزارشی به بررسی شرایط دو تیم پرداخت.

AFC نوشت: «تیم ملی ایران صدرنشین گروه C با سفر به منامه برای بازی با تیم ملی بحرین، خودش را برای سخت ترین آزمونش تا به اینجای کار آماده می کند. ایرانی ها که در آخرین بازی خود ۱۴ بر صفر کامبوج را شکست دادند تا تعداد بردهای خود را در این مرحله به عدد دو برسانند، در حال حاضر از تیم عراق که باید با کامبوج بازی کند، دو امتیاز جلوتر هستند.»

در ادامه این گزارش ضمن اشاره به عملکرد درخشان کریم انصاریفرد و سردار آزمون در دیدار با کامبوج که به ترتیب ۴ و ۳ گل به ثمر رساندند، صحبت های مارک ویلموتس سرمربی ایران آمده است: «روز سه شنبه بازی مهمی با بحرین داریم و باید تمرکزمان را روی آن مسابقه بگذاریم. سه امتیاز مسابقه را می خواهیم. تا الان کاری انجام نداده ایم.»

سایت AFC همچنین درباره تیم بحرین نوشته است: «بحرین تیم رده سوم جدول برای ثبت اولین پیروزی خود مقابل ایران بعد از برد ۴ - ۲ در دیدار دوستانه با این تیم به میدان می آید. بحرینی ها که تیم بدون شکست بوده اند آزمون سختی برای اعتبار ایران خواهند بود بخصوص اگر کمیل الاسود بازیکن بحرین بتواند فرم خوب خودش را ادامه بدهد.»

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.