در شب برتری قاطعانه تیم ملی آلمان، نایب قهرمان جهان در زمین ولز به تساوی دست یافت و لهستان صعودش را به یورو ۲۰۲۰ قطعی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با برتری تیم ملی آلمان، تساوی کرواسی در زمین ولز و قطعی شدن صعود لهستان ادامه یافت.

در گروه سوم رقابت‌ها، آلمان ۳ بر صفر در خانه استونی به برتری رسید. پس از اخراج امره جان از آلمان در دقیقه ۱۴، روند بازی تا پایان نیمه اول متعادل پیش رفت، اما آلمان در نیمه دوم بهتر ظاهر شد و با گل‌های گوندوگان در دقیقه ۵۲، متس (بازیکن حریف) در دقیقه ۵۷ و ورنر در دقیقه ۷۱ به برتری ۳ بر صفر دست یافت. ژرمن‌ها با این پیروزی، هم‌امتیاز با هلند ۱۵ امتیازی در رده دوم گروه سوم ایستادند.

براساس این گزارش، در گروه پنجم، کرواسی در زمین ولز به تساوی یک - یک رسید. ولاسیچ در دقیقه ۹ برای نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ و بیل در دقیقه ۴۵ برای ولز گل زدند. در جدول گروه پنجم مسابقات انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۰ کرواسی ۱۴ امتیازی بالاتر از مجارستان ۱۲ امتیازی در صدر است.

یکشنبه شب همچنین در گروه هفتم رقابت‌ها، لهستان در خانه‌اش ۲ بر صفر مقدونیه را برد و اتریش در خانه اسلوونی به برتری یک بر صفر رسید. در جدول این گروه لهستان ۱۹ امتیازی جلوتر از اتریش و مقدونیه ۱۱ امتیازی در رده اول است. به این ترتیب لهستان هم صعود خود به رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ را قطعی کرد.

انتخابی یورو ۲۰۲۰| هلند با حداقل اختلاف پیروز شد/ روسیه با برتری پرگل به جمع صعودکننده‌ها پیوست

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.