تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دومین دیدار خود در بازی‌های جهانی ساحلی تیم سنگال را از پیش‌رو برداشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران و سنگال از ساعت ۲۱:۳۰ امشب (یکشنبه) در ساحل کتارای قطر برگزار شد و با پیروزی ساحلی‌بازان کشورمان و کسب سه امتیاز حساس به پایان رسید.

ملی‌پوشان کشورمان در وقت نخست این بازی نمایش مقتدرانه و رو به جلو داشتند و با ۲ گل امیرحسین اکبری و گل‌های مصطفی کیانی و محمدعلی مختاری از حریف پیش افتادند، هرچند که در طول این وقت از بازی با برخورد توپ به یکی از بازیکنان ایران و تغییر مسیر توپ و در صحنه‌ای دیگر شوت محکم بازیکن سنگال از روی ضربه خطای اعلام شده، سنگال با نتیجه ۴ بر ۲ به وقت استراحت رفت.

ساحلی‌بازان کشورمان در وقت دوم نیز میدان‌دار اصلی بودند و حملات خودشان را روی دروازه سنگال انجام دادند، البته سنگال هم بازی رو به جلو نسبت به وقت قبل را در دستور کار خود قرار داد. در نهایت دو تیم بدون رد و بدل شدن گل به وقت استراحت پایانی رفتند.

وقت سوم با حساسیت دو تیم دنبال شد و تیم ایران بلافاصله ۱۵ ثانیه نتیجه بازی را تغییر داد و بازی ۶ بر ۵ باخته را به تساوی کشاند و در پایان وقت سوم بازی با نتیجه ۶ - ۶ به پایان رسید. در وقت اضافه هر دو تیم دو گل دیگر به ثمر رساندند تا کار به ضربات پنالتی بکشد.

در نهایت درضربات پنالتی تیم ایران توانست سنگال را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو بردارد و پیروز میدان شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.